Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

zgodnie z zaleceniem lekarza wziąłrm tescin 3 i stilnnoy spalem troche, ale podobo wygladalemjak neptyk Terepeutka jak mnie zobaczyłz wzniosla raban, ze wygladam jak nacpany. A to tescim doszedl. Wiec sie tescinu się wystraszyłem bo zamula taka. Probujd z czystym stilnoxem bez dodatków, sztuk 4 spania nie ma. Wierszuch dawek juz sie siegam, albo inny lek albo koniec spania. Ma ktos jakies zastrzeżenia chętnie przyjme od kogos kto nie przespal 3 noce pod rzad.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, nie spałam 3 noce pod rząd i w takich sytuacjach kontaktuje się z lekarzem a nie samodzielnie modyfikuje leczenie. a z tego co czytam na forum o Twoim nocnym trybie życia wcale swoim postępowaniem nie dążysz do tego, żeby coś w tej kwestii poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie czasem kusi, żeby się wypalić na perłowo-platynowo, ale za szybko bym miała odrosty.

 

Ale tak sobie pomyślałam, że może po świętach i po urodzinach sprawię sobie nowy rower i nową fryzurę :105:

 

Od lat już nie jeździłam na rowerze, a muszę coś zacząć robić, bo mi łydki zanikają :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chcę wannę, dużą z mosiężnymi kurkami i na lwich łapkach. Trzeba mieć marzenia!

 

Na razie mam do wyboru niezbyt ładny prysznic i pół-wannę, w której można tylko nogi zamoczyć i z której nie da się spuścić wody bez zalania łazienki, przedpokoju i salonu. Tak, brzydkie słowa na "k" nisko latały całą niedzielę :cry:

 

O, takie włosy mogłabym mieć, ewentualnie lekki balejaż dla podkreślenia cieniowania :105:

Sexy-long-layered-hair-with-bangs.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej ja na chwilke:) dzien w miare ok biorac pod uwage caly miesiac... male znosne leki do wytrzymania troche chlodno tak ze daje 4 na 6mozliwych :)

 

-- 01 kwi 2014, 21:35 --

 

jesli chodzi o remonty to moi sasiedzi w maju maja sciane burzyc:/ masakra... uroki bloku

 

-- 01 kwi 2014, 21:36 --

 

a wanne mam wlasnie sie wykapalam i zaraz do lozka i moze cos poogladac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×