Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Nie potrafię być z siebie zadowolona. Ciągle mi mało. Za mało przebiegłam, za mało się staram itp. Eych....

 

-- 01 kwi 2014, 17:50 --

 

Enii, nie doradzę Ci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej witajcie :D

hania33, to się nasiedziałaś u tego fryzjera, ale widać wiosna i wszyscy chcą być piękni... czapki pozdejmowane, nowe fryzy na główkach :D

kasiątko, wykorzystasz lepszy dzień i pójdziesz ufarbować ;)

 

ja dzisiaj jestem strasznie znerwicowana, niepokój i takie wstrętne napięcie :o wzięłam hydroxizinę i dupa :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enii, etam. Mi sie podobają grzywki :?

 

mirunia, tia tylko kasy nie będę miała. Dziś wydałam 20 zeta na nową wagę zamiast fryzjera :bezradny: Boję się farbować. Naturalne włosy zawsze pasują, tak to boję się że będę wyglądać staro

 

-- 01 kwi 2014, 17:56 --

 

jasaw, że nie potrafisz być z siebie zadowolona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, ciężko tak żyć,prawda? :( Był okres kiedy byłam zadowolona z drobnych czynności, ale to był czas po okresie, tak mi się zdaje utajonej depresji,kiedy nic nie robiłam. Teraz robię sporo a i tak nie jestem zadowolona bo ciągle wydaje mi się że mogłabym lepiej, więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, przymruż oko na to co robisz, nie wszystko musi być cacy i jak w zegarku... taka samodyscyplina może pogarszać stany nerwicowe. Masz swoje sukcesy i ciesz się z każdego, nawet malutkiego... :great:

 

-- 01 kwi 2014, 19:08 --

 

ja też tak wymagałam od siebie, byłam zbyt odpowiedzialna za to co robię i w stosunku do ludzi, a teraz co? nerwica jak ta lala, a ludzie i tak to maja gdzieś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, zacznę na siłę pisać z czego bym mogła być zadowolona, tak teoretycznie odrzucając mojego krytyka- podłego stwora który usiadł mi na ramieniu i ciągle coś szepcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, ok. Dziś mogę być zadowolona:

1. Zwiększyłam trasę biegu ( idzie się marszem 40 min, bieg zajmuje 20 min), nie mam pojęcia jaki to dystans w kilometrach obstawiam 3

2. Byłam na terapii rozmowna, komunikatywna.

3. Mniej zjadłam niż wczoraj i bez świństw.

4. Wcześnie się wyrobiłam z domowymi pracami po mimo że nie było mnie w domu i teraz mam czas dla siebie

 

 

Może być. Przepiszę do zeszytu z terapii bo to zaległa praca domowa której nie odrobiłam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×