Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

rozczarowana88, hmmm dokladnie juz nie pamietam, ale na pewno całe liceum, czyli ze 4-5 lat. I wlasnie potem mialam co chwile suche oczy i zapalnie spojowek. I w koncu okulista powiedzial, ze tak czasem bywa, ze ludziom od soczewek tak sie oczy "psuja" tzn. ze wlasnie wysychaja itd. i ze lepiej wtedy okulary nosic. Potem sie przyzwyczialam do okularow i juz nie probowalam znowu powracac do soczewek.

Tez mam troche wieksza wade, jakos kolo -3 i dodatkowo astygmatyzm, i on mnie tez dobija bo wydaje mi sie, ze przez to krzywo widze :-/

 

No a ztym sciskiem ma to sens.. napinamy miesnie i faktycznie wszystko dookola oczu scisniete. Ja tez czytalam, ze adrenalina wydzielana podczas stresu powoduje rozszerzenie zrenic (takie ewolucyjne sprawy) i przez to mamy nadwrazliwosc na swiatlo w nerwach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam -4 na lewe oko :PP:P:PPP.. kuźwa od czego moze mnie tka na noga bolec;/! moge normalnie chodzic i wtedy nie ma bolu ale przysiad cyz spoczynek masakra !

 

-- 01 kwi 2014, 15:46 --

 

na 9 czerwca mam Kolonoskopie;/ 210 zl musze tylko za spanie zapłacic... a co to znaczy ze bede miala rozmowe czy spełniam warunki do uspienia :D?

 

-- 01 kwi 2014, 16:08 --

 

czytam o kostniakomięsaku i jak byk :( wszystko :((( poplacze się..... :(:( trafilam jak w totka , 1 -2 osoby na milion....:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scooby, u mnie podobnie, od kilku dni funkcjonuję zupełnie normalnie, czuje spokój, jest tak, jak zawsze. Duza ulga. Ciekawe dlaczego tak jest? Pogoda? Naturalne mechanizmy obronne organizmu? Mnostwo spraw na glowie? Mam nadzieje, ze ten stan utrzyma sie jak najdluzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scooby, emka34, no wlasnie - piszcie co wyscie zrobily, ze lepszy stan? :) Duzo obowiazkow na glowie mnie przekonuje nawet :) wtedy nie ma czasu myslec o glupotach.

 

księżniczka, ja to sie boje usypiania jak nie wiem!

 

Wrocilam do domu, bylam w pracy ze 3h, ale ciezko mi sie siedzialo tam, nieogarniecie bylo, ledwo z ludzmi rozmawialam. A jak wracalam to takie oslabienie i sennosc. No ale juz w domu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie do pracy przyeszedl dzis kolega na chwile, ktoremu odkryto guza wielkosci ziemniaka na plucu, no i niedawno mial wycinane.

I przyszedl, taki blady, zmeczony, ciezko mu bylo nawet mowic. Wygladal kiepsko. I wiecie co pomyslalam? Ze ja sie czuje dokladnie tka, jak on wyglada!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×