Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

chocovanilla, miałam to samo.nie jesteś psychiczna,a jego postępowanie utrudnia ci wyzdrowienie.nie mówię,że masz go zostawić,bo to jest tylko twoja decyzja.ale w chorobie nie możesz być sama,przypomnij sobie przysięgę małżeńską,co twój partner ci przysięgnie,ominie w zdrowiu i chorobie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, freda, widze jak inne pary się zachowuja jak chodzą razem z dziećmi na spacery a dla mojego męża to jest takie trudne ze woli wszedzie chodzic sam:( teraz mieszkamy z moja mama i siostra a nie raz juz mnie szturchnal... co bedzie jak bedziemy mieszkac sami??? jego koledzy biją swoje dziewczyny... chyba trzyma mnie tylko strach przed samotnością i brakiem pieniędzy i być może stratą dziecka...

 

-- 01 kwi 2014, 11:07 --

 

hania33, niby kocha tak mowi... czasem ma przyplyw dobroci ale potem wszystko wraca.... musze sie umowic z tesciowa.... bo on chyba ma problem ze sobą.... jest taki wybuchowy.... dzisiaj siostry mała niechcący przyciela naszej paluszki w drzwiach to on ją tak odepchnął że upadła i nie wiem czy drzwiami nie dostała... swojej siostry małą z łóżka zrzucił jak naszej coś zrobiła... przecież to dzieci mają po dwa trzy lata....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w domku juz :papa:

 

Oczywiscie pod blokiem nie wsiadlam znow blokada , poszlam dwa przystanki i na sile wrzucilam sie do autobusu i dojechalam. Po wyjsciu wsiadlam juz bez klopotu, wysiadlam na osiedlu( ale z wlasnej woli nie z przymusu ;) ) obok i poszlam sobie po miesko bo tam maja super sklep miesny z duza iloscia promocji:) nastepnie znow wsiadlam do autobusu i dojechalam po sam blok.

Ide robic obiad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :papa: idę się położyć. Albo mam za małą dawkę leku albo nie wiem co się dzieje, wyszłam z domu na chwilę pod opieką, facet trzymał w ręku telefon tak wysoko na mojej wysokości i już się bałam,że mnie nagrywa, musieli mnie uspokoić :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszły mnie słuchy że abcZdrowie chce wprowadzić odpłatność za korzystanie z forum. K*wa odchodzę

 

-- 01 kwi 2014, 13:11 --

 

To przekracza wszelkie granice co się tu wyprawia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszły mnie słuchy że abcZdrowie chce wprowadzić odpłatność za korzystanie z forum. K*wa odchodzę

 

-- 01 kwi 2014, 13:11 --

 

To przekracza wszelkie granice co się tu wyprawia

Jeśli to prawda, to też odchodzę. Nie stać mnie na płacenie za coś co zawsze było dla użytkowników darmowe.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×