Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

gdy ktoś kaszle i ziewa nie zasłaniając ust

Mnie zaś wkurza i obrzydza, gdy ktoś zasłania usta gołą ręką.

To też ;) .

Najlepiej chyba kaszleć w rękaw, no ewentualnie w chusteczkę (najlepiej podwójną- tak wiem tutaj już chyba trochę przesadzam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie że prawie każdy już filmik na YT, nawet pięciosekundowy, musi mieć na początku powstawiane pierdyliard wariacji na temat "Gufno Productions", "Maciey Zayebisty Photography", "alekurvaświetnyChannel" :evil: Na kiego ch*ja mi to? Ja rozumiem samo umieszczanie loga wytwórni - ale przed dwugodzinnym FILMEM, a nie przed kilkusekundową wrzutą na YT!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja matka, któa grzebie w moich rzeczach i je wyrzuca nawet, kiedy są przydatne. No ja pier***e.

ciągle z tym walczę. ile to prac/zadań/opowiadań pisanych na brudno mi wyrzuciła, to nie zliczę :roll:

 

Ja to dostaję kurwicy, jak ktoś mi grzebie w pokoju, albo co gorsza coś przestawia po swojemu :roll: Powiedzcie jej, żeby nie grzebała Wam w rzeczach i nic nie ruszała w pokoju, bo wam to przeszkadza, ale w zamian Wy się zobowiązujecie na bieżąco wszystko ogarniać? U mnie podziałało, mam spokój :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dokooptowali mi do sali nowego współtowarzysza niedoli, dziadzio, spoko gość obdziergany od stop do głowy ale nie w tym rzecz, dziadzio postawił sobie na szewce zegarek,budzik którego wskazówka sekundnika przy przesuwaniu wydaje dźwięk, chrobot jakieś pstrykanie które w nocy o mało nie doprowadziło mnie do stanu wyjebania owego zegarka za okno i oddaniu dziadzi 20pln z to hujostwo :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooooo jak mnie denerwuje stagnacja i tak zwane "nie wiem na czym stoję". No i kuuuryywa czemu podejmowanie decyzji jest takie trudne. Poszłabym na żywioł w sumie, ale mam kilka łańcuchów koło siebie, więc trza najpierw rozwiązać kilka problemów. Więc nadal stoję w miejscu. Gheehee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×