Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


Gość Luki_Nerwusik

Rekomendowane odpowiedzi

magnolia84,

Nie jest,ale jak widac mimo ze to jest forum o takiej tematyce to jak sie okazuje to jest zle miejsce zeby cos pisac o sobie czy problemach,bo zaraz wyskakuja tacy co maja na wszystko recepte a jak sie do niej nie zastosujesz to jestes ten zly co tylko same zle rzeczy pisze i sie zaczyna dogryzanie i pouczanie,jestes taki i taki,robisz tak i tak i to jest zle,bo masz robic inaczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lunatic

Żyj sobie jak chcesz, nie będę wyskakiwał z żadnymi złotymi radami, bo mnie tu już nie ma. Sam się przekonasz, że za kilka godz. mnie już tu nie będzie mistrzu. Pisz dalej sto pierwszy raz to samo i przeżywaj swoje życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh,ja nie mowie o sobie,ale jezeli juz tak krytykujesz negatywne podejscie,uzalanie sie,narzekanie to badz konsekwentny i stosuj to tez do innych ktorzy tak robia i to z o wiele wieksza intensywnoscia niz ja,no ale tak,jak przychodzi do konkretow to juz tylko masz trelemorele do powiedzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś mistrzem w budowaniu zdań wielokrotnie złożonych. Napisz jeszcze dłuższe trelemorele, please.

Dziwne, że jakoś inni nie powodują u mnie odruchów wymiotnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak Ci sie nie chce to trzeba bylo nie zaczynac,raz piszesz do innych o inteligencji a za chwile sam nie dostrzegasz rzeczy o ktorych pisze,a raczej ich celowo nie chcesz dostrzec zeby sie czasem nie okazalo ze to o czym do mnie piszesz moznaby zarzucic polowie forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przychodzisz na forum gowno wiesz i sie napisz bieresz pierwszy lek w zyciu i uwazasz ze co lekarz powie to swiete i madrosci zyciowe cipki ktora twierdzi ze boi sie leczenia na wlasna reke zobaczymy jak tobie skoncza sie leki do wyboru co wtedy ty bedziesz pisal i czy nie bedziesz skamlal jak pies

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Knight

Niedoczekanie twoje. Na pewno nie będę skomlał, bo jestem facetem, w przeciwieństwie do ciebie slodki ryjku.

 

lunatic

Błędy mówisz, Ty po prostu jesteś najbardziej upierdliwym i zrzędliwym człowiekiem jakiego miałem nieprzyjemność spotkać. U każdego będziesz coś wytykał i się czepiał, bo taka Twoja wredna natura.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiercionauta

Możesz mnie z miejsca zbanować, bo sam poprosiłem admina o likwidację konta tutaj. Mam serdecznie dość tego miejsca i proszę o bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×