Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba jakiś dzień do dupy bo mi się wszystkiego odechciewa i też ryczę .....źle się czuję, pełno węzłów twardych miękkich :( ból podbrzusza ..znowu po tygodniu wróciły zrypane drżenia mięśnie ...gula w gardle ..słabość:( w dupie mam takie życie..jeszcze poty mnie zalewały ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys za nim tu trafilam..myslalm boszeee tylko ja to mam...co to jest/??czemu ja taka slaba/??itd...nie to nie mozliwe aby nerwica tak pokladala...nie nie....tak sie czuja ludzie majacy nowotwory...albo bioracy chemie....czulam jak slablam z dnia na dzien((((((((((:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, byłem na spacerze i czuję się trochę lepiej ;) ja pier.dole, jak ja mam tak przeżywać zmiany pór roku, zmiany pogodowe albo zmiany czasu, to naprawdę się żyć odechciewa. Biorę się porządnie za sport. Wcześniej chodziłem na basen i żałuje, że przerwałem. Do tego dołączę spacery i czasem siłownie. Jak to nie pomoże, to trudno, czeba żyć, ale warto spróbować wszystkich sposobów, żeby poprawić swoją sytuacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko.

Kurcze macie pisane :D

 

U mnie też chyba przesilenie wiosenne daje w kosć,czuje się jak po nocnej imprezie ,łeb boli,mięśnie też ogólnie do doopy.

nerwa chyba Ty pisałaś o tym ganglionie-Ja z rok temu też to miałam,oczywiście jak tylko yczułam na paluchu to od razy myśl,że rak i o ile ja jestem cykor i do lekarzy staram się nie zaglądać to tu byłam juz na drugi dzień.Babka jak zobaczyła z czym przyszłam i co ja do niej mówię,że niby to jest to mało mnie śmiechem nie zabiła:)To faktycznie jakaś tam maż wylewa się ze stawu czy jakoś tak i mi powiedziała,że powinno się wchłonąć no i się wchłonęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, ja żałuję, że zaczęłam chodzić, bo oni zawsze coś znajdą i jest powód do nakręcnia. Dziś mam wizytę u okulisty (innego niż poprzednio). Chyba wyobrażacie się, co czuję, chyba tam zemdleję jak wejdę do gabinetu :D. Aż się zastaawiałam, czy iść dziś do szkoły (chyba lepiej iśc niż rozmyślać do godziny 16 w domu).

 

Dziewczyny, jesteście może alergikami? Pytam, bo sama strasznie ię zamartwiam tą kwestią.

 

-- 01 kwi 2014, 05:33 --

 

Ja do tej pory normalnie nosiłam soczewki, mogłam używac wszelkich kosmetyków do malowania (zero podrażnień). A od kiedy poszłam do mojej szanowej pani okulistki, która jest przewrażliwiona na punkcie alergii i mi nagadała, odczuwam suche/piekące oczy, ból jakby od wewnętrznej strony powiek (jak się domyślacie, wymacałam je wzdłuż i wszerz). Dodam, że całe życie używam tych samych kosmetyków do makijażu. A wiecie jak to jest z oczami, nawet nie wiem, czy dziś ten okulista mi powie coś mądrego. Aż mam wątpliwości, czy iść, bo a nuż znów będzie kolejny powód do zamartwiania, a takie piekące, suche oczy to mogą być prawie że od wszystkiego (żadnych opuchniętych, zaczerwienionych powiek nie mam). Dziwne, ze objawy zaczęły sie pojawiać, gdy zaczęłam o tym permanentnie myśleć. Już słuchajcie, mam wrażenie, ze wariuję. Jak z nieodczuwania zadnych objawów można dojśc do poważnej sprawy (dodam, ze 1. raz byłam u okulisty 9 tyg temu, a powieki bolą mnie od tygodnia, od czasu...jak zaczęłam się nakręcać), aż czasem myślę, że moje wymysły to jakiś sen, to jest groteskowe. Przyajmniej dziś w nocy spałam normalnie, bo w ciągu 3 osttanich to po 3-4 h.

 

A Wy byście na moim miejscu dziś tam szły? Jestem ciekawa, co myślicie.

 

-- 01 kwi 2014, 05:49 --

 

Dodam (haha, o poranku zawsze mam nawał lęków i mysli), ze ta bardzo się tym przejmuję, poniewac mam dość duża wadę wzroku (-4,5 ; -5,5 dioptrii) i dośc jasną oprawe oczu, także chyba każda z Was, kobiet, rozumie o co chodzi. Tak samo z farbą do wlosów- jest tylko jedna jedyna, ktorej moge używac <3. Ale nie wierze, jeszcze 3 mies temu nawet nie myślalam o moich oczach, a jeszcze 3 tyg temu nic mi się nie działo. Nawet nie zamierzam wspominać okuliście o jakimś pieczeniu, niech sam sprawdzi, ale wiecie jak to jest, zawsze coś znajdą. Ech, mam ndzieję, że az tak nie zamęczyłam Was, ale wiecie jak to jest. Co najlepsze jak się naczytam odczuwam tak natężone objawy, ze na pewno pwoażna alergia (bialka oczu nie sa nawet czerwone), a czasem nawet o nich zapomne. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka :):)

 

marta80, u mnie dzisiaj też do dupy :( wczoraj tragedia, dzisiaj znowu mam ochotę ryczeć, jestem niewyspana, nawet ogarnąć mi się nie chce... DO tego bobasek ciągle w brzuszku siedzi, ani myśli wyjść... Już jestem zmęczona tym wszystkim, nie wiem, czy to deprecha, czy przesilenie.

Czekam już na wizytę u psycho, może też mi jakieś leki na nastrój zapisze, bo naprawdę żyć mi się nie chce :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, powiedz mi nadal masz problemy ze wzrokiem (męty, kropki itp.) ? Kurcze mi to się szybko zauważyłem wzrok męczy po 1h przy kompie tracę ostrość oczy czerwone kiedyś tak nie miałem a 8h trzeba przesiedzieć. Do tego a to czarne punkciki, i męty. Byłem u okulisty i prócz -0,5 i -0,75 nic mi nie znalazła. A wadę taką mam już od hohoho...

aga9115, który tydzień? Mojej żonie został miesiąc a młody daje w brzuchu popalić ostro, coraz mocniej się wypina i kopie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozczarowana88, ja przez wiele lat nosilam soczewki, az potem mialam ciagle zapalenia i suche oczy, niby uzywalam roznych nawilzaczy ale sredni pomagalo. I okulistka powiedziala mi, ze no niestety, czasem uzywanie soczewek strasznie wysusza oczy, i trzeba przejsc na okulary. Tak tez zrobilam, i w sumie juz.... z 10 lat - tylko okulary :(

 

A Ty moze lepiej idz, bo jesli jakeis zapalenie masz, a dodatkowo nosisz te soczewki, to lepiej niech sprawdza..

 

marta80, aga9115, u mnie tez beznadziejnie. Niedawno sie obudzilam, glowa napier..., spac mi sie chce jak nie wiem, i nic mi sie nie chce. Najgorsze, ze mialam dzis isc do pracy, wczoraj tak postanowilam, ze wczorajszy dzien przeznacze na ogarnianie sie w domu, wezme sie za robote, a dzisja - wyjscie. Ale po prostu tak nie mam sil, ze nie wiem...

TYlko ze juz od tygodnia tam nie bylam, a wiecie, ja sama mieszkam, wiec tyle co do sklepu pojde, I boje sie, ze taka izolacja tez wcale dobrze nie wplywa na moja psychike... chociaz wolalabym siedziec w domu mimo wszystko.

 

Aaaa i cala noc - poty!!! i dreszcze. Ale nie mam goraczki. Wiec pewnie przed okresem, chociaz okres powinnam dostac dopiero za tydzien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michalb, został mi tydzień i 2 dni do terminu :( a ja już jestem tak strasznie obolała, pocharatana na brzuchu i w ogóle, że szkoda gadać... Nie mówiąc o nie przespanych nocach i prawdopodobnie rozwijającej się depresji :(( Moja mała też daje popalić, ale wolałabym, żeby już dawała popalić na zewnątrz, bo wsyztsko czeka gotowe :D pozdrów żonę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michalb, no wlasnie caly czas... ja nie iwem czy nawet teraz nie gorzej. Męty jak mialam tak mam (juz rok bedzie!), i az nie chce mi sie wychodzic w sloneczny dzien, bo ledwo patrze.. caly czas cos mi lata przed oczami. Tez mi okulistka powiedziala, ze wszystko ok :-/

Dodatkowo jak patrze na sciane to tak tez dziwnie, mieni się - chyba snieg optyczny. I generalnie, czesto mnie razi swiatlo i taki czuje ucisk w oczach i czole...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matko.. mnie obudziła koleżanka z głupimi pytaniami, jakby nie mogła poczekać.. wstałam, poszłam siku i zaczął się ból pęcherza :( Musiałam wziąć furagin. Od wczoraj też mam ukłucia w okolicy serca.. ciekawe, że akurat po zmierzeniu ciśnienia i wykryciu arytmii 2 razy.

 

rozczarowana.. ja bym poszła. Z doświadczenia wiem, że naprawdę warto się skonsultować z kilkoma specjalistami. Nie zawsze warto ufać jednemu. Ja się na tym przejechałam. Co do oczu ja nie mogę używać tuszu, chyba żadnego.. po każdym mnie pieką oczy, łzawią i są czerwone :/

 

michalb.. ja też mam w obu oczach podobną do ciebie wadę, tyle, że u mnie jest -0,5 i -0,5 i też od lat. Męty i mroczki to rutyna dnia codziennego. Byłam niedawno u okulisty, bo jeszcze różne inne dziwne rzeczy mi zaczęły dokuczać, ale nic nie wykryła. Często po odwróceniu głowy od ekranu kompa i spojrzeniu trochę w bok zaczynam widzieć czarny kwadrat. Poza tym jak czytam coś na ciemnym tle to po chwili zaczynam widzieć czarne paski. Pani powiedziała tylko żeby dla pewności zrobić jeszcze matrix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

evvelinka, a z tym kwadratem to nie jest po prostu tak, ze patrzysz w ekran i jak sporzysz w bok to widzisz powidok tego ekrany ? czyli taki kwadrat?

Mnie osobiscie, te oczy doprowadzaja do szalu!!! az mi sie nie chce wychodzic na dwor bo wtedy jest jeszcze gorzej...

 

-- 01 kwi 2014, 10:37 --

 

A wiecie co, pamietam, ze mialam taki jeszcze gorszy okres z tymi oczami, tylko nie pamietam kiedy to bylo... czy tez przesilenie jakies wtedy bylo czy co? W kazdym razie, jak przychodzilam do pracy, tak mnei wszystko razilo, taki czulam scisk w glowie i w oczach, ze kilka razy zdarzalo mi sie siedziec w okularach przeciwslonecznych :) strasznie sie wtedy meczylam. A potem bylo lepiej, jakos dawalam rade (mimo mętów), a teraz znow regres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

evvelinka, jaja jak berety z tymi oczami... a co to jest ten matrix ?

 

Nom.. a najgorsze, że człowiek ma różne dziwne rzeczy, które go niepokoją, a mówią, że wszystko ok. fdt matrix to badanie pola widzenia, które pozwala bardzo wcześnie wykrywać różne poważne choroby oczu jak np. jaskra. Jeszcze nie poszłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×