Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie boje, ze to od czegos powaznego...

Chociaz, znalalzm swojego maila sprzed 3 lat, ktorego pisalam do kolezanki. W kwietniu. I tez tam narzekam, ze mam otumanienie, ze w glowie mi sie kołuje i boli mnie glowa itd. Czyli wychodziloby, ze cos podobnego jak teraz. A gdyby to byl guz mózgu, to pewnie juz przez te 3 lata bylo by znaczne pogorszenie, nie? :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mierzyłam sobie ciśnienie i mi wyszło 140/89 plus arytmia, ale może za mało odpoczęłam po poszukiwaniach ciśnieniomierza, za 2 minuty 130/88, przed chwilą 120/81 i znowu arytmia. Kurcze, a badało mnie 3 kardiologów.

 

Nerwa no raczej.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mierzyłam sobie ciśnienie i mi wyszło 140/89 plus arytmia, ale może za mało odpoczęłam po poszukiwaniach ciśnieniomierza, za 2 minuty 130/88, przed chwilą 120/81 i znowu arytmia. Kurcze, a badało mnie 3 kardiologów.

 

Nerwa no raczej.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć nerwa, hania, dusznomi i wszystkim których nie znam:)

Dziewczyny co słychać, jak sobie radzicie? Widząc po ilości wpisów wnioskuję, że dobrze :)

Ja sobie jakoś radzę nie jest źle ale super też nie jest... (ogólnie nie ma tragedii).

Wczoraj dopadła mnie nowa rzecz mianowicie sekundowe ukłucie w głowie w jednym miejscu. Wczoraj miałem dwa razy tak a dziś trzy z czego jedno ukłucie było tak silne, że: poczułem jakby prąd mnie przeszedł, nogi nagle się ugięły i jakby błysk przed oczami (tak jakby szybko mrugnąć oczami).

Kurcze zaczynam się martwić o co kaman :/

Pozdrowionka dziewczyny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć nerwa, hania, dusznomi i wszystkim których nie znam:)

Dziewczyny co słychać, jak sobie radzicie? Widząc po ilości wpisów wnioskuję, że dobrze :)

Ja sobie jakoś radzę nie jest źle ale super też nie jest... (ogólnie nie ma tragedii).

Wczoraj dopadła mnie nowa rzecz mianowicie sekundowe ukłucie w głowie w jednym miejscu. Wczoraj miałem dwa razy tak a dziś trzy z czego jedno ukłucie było tak silne, że: poczułem jakby prąd mnie przeszedł, nogi nagle się ugięły i jakby błysk przed oczami (tak jakby szybko mrugnąć oczami).

Kurcze zaczynam się martwić o co kaman :/

Pozdrowionka dziewczyny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooooo siema michalb, kope lat!!!! :)

No ja tu teraz na hipochondrykach sie rozgoscilam, bo najpierw mialam akcje, ze wyrostek mnei bolal, a teraz przeszlo, ale mam wiecznie otumanienie, scisk w glowie i tyle. Ale jakos leci, za miesiac wracam do PL :) A Ty jak tam? rodzina juz sie powiekszyla??

 

A z tymi ukłuciami to ja nie mialam, ale doslownie dzisiaj czy wczoraj - wydaje mi sie, ze ktos o tym samym pisal na ktoryms wątku!

 

-- 31 mar 2014, 19:09 --

 

evvelinka, to zanim zmierzysz to posiedz spokojnie z 5min, u mnie tez duzo wyzsze jest, jak mierze od razu jak siade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooooo siema michalb, kope lat!!!! :)

No ja tu teraz na hipochondrykach sie rozgoscilam, bo najpierw mialam akcje, ze wyrostek mnei bolal, a teraz przeszlo, ale mam wiecznie otumanienie, scisk w glowie i tyle. Ale jakos leci, za miesiac wracam do PL :) A Ty jak tam? rodzina juz sie powiekszyla??

 

A z tymi ukłuciami to ja nie mialam, ale doslownie dzisiaj czy wczoraj - wydaje mi sie, ze ktos o tym samym pisal na ktoryms wątku!

 

-- 31 mar 2014, 19:09 --

 

evvelinka, to zanim zmierzysz to posiedz spokojnie z 5min, u mnie tez duzo wyzsze jest, jak mierze od razu jak siade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fajnie, że za miesiąc wracasz może Ci się ułoży i będzie ok :)

Co do ciśnienia kiedyś słyszałem i czytałem, że trzeba na 15 min usiąść odpocząć przed pomiarem jak się jakiś ruch wykonywało.

Kurcze te ukłucia zaczynają mnie martwić...

Muszę poszukać tego wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, ja to mam podejrzenia, ze wiesz co - mi ten klimat tu nie sprzyja. Bo ciagle niskie cisnienie, duza wilgotnosc, i ja jeszcze na zboczu gory takiej mieszkam. I juz sobie wykombinowalam, ze to moze przez to tez takie otumanienie, bo ja zle znosze takie pogodowe rzeczy. Nie wiem jak tam u Ciebie to cisnienie powietrza wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, Dzis do bani, slaba jakas , zimno mi ..i spalam caly czas. cos na ryczenie mnie bierze.. :roll:

 

-- 31 mar 2014, 20:16 --

 

nerwa, u mnie tez tak z pogoda..ale kiedys czulam sie tutaj dobrze i od razu klapa..sama nie wiem juz.

 

-- 31 mar 2014, 20:17 --

 

michalb, Juz jestes tatusiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej kochani a ja siedze i rycze...fatlny dzien :why::why::why: mam dosc...niech ten koszmar sie skonczy!!!!

dzis slaba jak kot.....ledwo laze....glowa boli w potylicy...mrowienie w pliczku i az do reki idzie...i jakies uklucia w uchu..mialam juz tak na 3mace minelo i znow....wiec nie wiem czy ucisk w kregoslupie by minal na 3mace i wrocil?????

 

chyba mam cos z szyjanym(;neurolog podejrzewa zespol arndola..kazala rezon szyjne zrobic...to ja se glowy zrobilam bo se guza mozgu ubzduralam(:a moglam szyjny zrobic..

 

helppppp :why::why::why:

 

-- 31 mar 2014, 19:23 --

 

hania33 mi tez sie chcialo spac caly dzien((((:

 

michalb nie znamy sie ale witaj :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Termin na 8 maja ale się okaże kiedy :)

Nikt nie nie maił takich kłuć?

Znalazłem coś takiego post1146588.html?hilit=k%C5%82ucia%20w%20g%C5%82owie#p1146588 też mi się ostatnio w dzień oczy same zamykają i od wczoraj to kłucie. Kurcze teraz o tym myślę i mam co chwilę ale zauważyłem przy danych czynnościach: przekręcenie głową, mocne otwarcie buzi, mocniejsze kaszlenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×