Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znaki zodiaku ;) Które najbardziej podatne na depresję ?


Margolka

Rekomendowane odpowiedzi

Michuj, Twoja metamorfoza wyszła Ci na dobre (mówię o avku). :D

 

Rak urodzony w noc świętojańską. :P Deprecha i najpewniej jakieś zaburzenia osobowości (niezdiagnozowane).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Mężczyzna Rak

Jest paradoksem. Także pod wpływem Księżyca i żeńskiej polaryzacji, może być marzycielem, o twarzy pyzatej i niewinnej jak u dziecka lub o wydłużonym kształcie, przenikliwym spojrzeniu, trochę zagubionym, jak z portretów Modiglianiego. Poszukuje kobiety, która będzie mu matkować i doceni jego czułość i delikatność."

 

To o mnie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelce kochają wolność i nie znoszą rutyny. Wydają się być ciągle w ruchu, w poszukiwaniu nowych doświadczeń, okazji do zdobycia wiedzy i poszerzenia horyzontów. Mają szczere i bezpośrednie podejście do życia i ludzi. Ich optymizm i niefrasobliwość sprawiają, że są miłym towarzystwem. Lubią filozofować i mędrkować. Mają poczucie sprawiedliwości, prawdy i moralności.

 

A to o mnie. Pierwszy lepszy horoskop. :)

 

Tylko z tym optymizmem ostatnio gorzej.

 

-- 27 maja 2012, 09:21 --

 

Michuj, nie wątpie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skorpionem jestem i jestem z tego zadowolona, bo jestem inteligentna, mam duży temperament, dobrą intuicję i przede wszystkim nie poddaję się tak łatwo. Opis skorpiona:

 

Urodzeni w drugiej dekadzie Skorpiona (3 - 12 XI)

Urodzeni w tej dekadzie są pod opieką Marsa i Urana. Jeżeli wpływ Urana jest korzystny, wówczas wzmacnia u swoich podopiecznych niezależność, oryginalność, intuicję, tolerancję i nowatorstwo. Przy niekorzystnym układzie innych planet potęguje ekscentryczność, irracjonalność, nieodpowiedzialność, chaotyczność i nieobliczalność. Wpływ obydwu planet powoduje, że większość osób urodzonych w tym okresie to ludzie wyjątkowi. Potrafią nie tylko sami być bojownikami o wolność, tworzyć nowy ład, zadziwiać dynamiką i siłą woli, ale pociągać i inspirować od tego innych. Skorpiony z tej dekady to na ogół ludzie bardzo inteligentni, oryginalni i niekonwencjonalni. Doskonale sobie radzą na stanowiskach kierowniczych i to zarówno w pracy zawodowej, jak i społecznej. Przy kumulacji niekorzystnych cech charakteru osoby te przejawiają dużą agresję, chęć przewodzenia za wszelką cenę oraz nietolerancję w stosunku do osób o innych poglądach. Najczęściej cechy te u poszczególnych osobników są przemieszane, stąd spotykamy Skorpionów uczciwych i obiektywnych, lojalnych i przyjacielskich. W przeciwieństwie do rówieśników z pierwszej dekady, ci są mile widziani w towarzystwie, gdyż dysponują dużą wiedzą, błyskotliwą oceną, dowcipem i są na ogół dobrymi mówcami. Czasem jednak trudno przewidzieć do końca ich reakcje i mogą zaskoczyć czymś nieprzyjemnym. Ich życie osobiste i małżeńskie jest o wiele szczęśliwsze od urodzonych w poprzedniej dekadzie, aczkolwiek i oni cechują się wybujałym erotyzmem, a więc i z wiernością małżeńską nie jest najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak można być tak naiwnym żeby wierzyć w znaki zodiaku.

Nie ogarniesz. Był obrazek na demotywatorach czy innym kwejku - do każdego miesiąca dopisana jakaś przypadkowa cecha charakteru, bez ładu i składu, wady, zalety, ogólne czy bardzo wąskie... i ludzie pod tym dyskutowali, czy im się to zgadza czy nie zgadza. Ludzie chyba kochają być szufladkowani i uzasadniani. Przypisywać znaczenia. Łączyć ze sobą rzeczy, które się nie łączą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście że znaki zodiakalne,energia bio-kosmiczno-ezeteryczno-bakłażanowo-kotletowa razem z ksienżycę alfa falus-XIVC27382945 w galaktyce djabolo-pomarańczodoro D388210 ma wpływ na to,w jakiej formie mamy nasrane pod kopułą, na wróżbach sie nie znajo,buroki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też nie wierzę w te znaki, a horoskopy to już w ogóle bajki nie z tej ziemi, Ja jestem zodiakalna panna a niewiele mi pasuje z jej typowych cech, niby powinienem być pedantyczny, schludny i wiedzący czego chce a taki nie jestem chyba tylko opanowanie, spokój mi pasuje, ale przecież wszystko da się podciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×