Skocz do zawartości
Nerwica.com

MIRTAZAPINA (Auromirta ORO, Mirtagen, Mirtor, Mirzaten, Remirta ORO)


yoan22

Czy mirtazapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

169 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mirtazapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      122
    • Nie
      37
    • Zaszkodziła
      31


Rekomendowane odpowiedzi

Biore od tygodnia mirte w dawce 90 mg-co zaobserwowałem to-zaostrzenie sie obsesji przybierających wręcz postać paraparanoi.Dodatkowo odczuwam stan przypominający złośliwy zespół neuroleptyczny.Śpie dobrze ,rano lekka zamułka.Najgorsze są te natrętne myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to powodować silny blok 5-HT2 plus dodatkowe dopaminowe działanie bupropionu. Nie masz w tym połączeniu nic silnie serotoninowego więc nasilenie ZOK jest logiczną konsekwencją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich martwiących się wzrostem masy ciała przy stosowaniu mirtazapiny pragnę uspokoić, że nie zawsze tak jest. Biorę ten lek od 6 miesięcy w dawce 90mg wieczorem (wiem, że maksymalna dawka to 45mg ale lekarz zezwolił na taką dawkę bo tylko ona mnie usypia) i nie przytyłam ani kilograma. Wreszcie śpię jak dziecko, rano wstaję wypoczęta, nie jestem zamulona. Myślałam, że już nic nie pomoże mi na moją bezsenność a próbowałam wszystkiego. Dałabym nobla wynalazcy tego specyfiku ;)

 

a promazyna i depakina cie nie usypia? jaką masz diagnozę?

 

 

depakina na padaczkę

a promazyna usypia mnie tylko i wy łyacznie z mirtagenem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich martwiących się wzrostem masy ciała przy stosowaniu mirtazapiny pragnę uspokoić, że nie zawsze tak jest. Biorę ten lek od 6 miesięcy w dawce 90mg wieczorem (wiem, że maksymalna dawka to 45mg ale lekarz zezwolił na taką dawkę bo tylko ona mnie usypia) i nie przytyłam ani kilograma. Wreszcie śpię jak dziecko, rano wstaję wypoczęta, nie jestem zamulona. Myślałam, że już nic nie pomoże mi na moją bezsenność a próbowałam wszystkiego. Dałabym nobla wynalazcy tego specyfiku ;)

 

a promazyna i depakina cie nie usypia? jaką masz diagnozę?

 

 

depakina na padaczkę

a promazyna usypia mnie tylko i wy łyacznie z mirtagenem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już Pana W. zlewam. Nie będę pisać z trollem, który tylko mnie wkurw... . Chciałam dobrze, pisałam, doradzałam... Ale dosyć. Dość mam zszargane nerwy, żeby jeszcze na Niego się ... DENERWOWAĆ. Z mojej strony dość korespondencji z trollem. Chcecie, to się bawcie w odpisywanie 100 raz na to samo pytanie. Mnie cierpliwość się już wyczerpała. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już Pana W. zlewam. Nie będę pisać z trollem, który tylko mnie wkurw... . Chciałam dobrze, pisałam, doradzałam... Ale dosyć. Dość mam zszargane nerwy, żeby jeszcze na Niego się ... DENERWOWAĆ. Z mojej strony dość korespondencji z trollem. Chcecie, to się bawcie w odpisywanie 100 raz na to samo pytanie. Mnie cierpliwość się już wyczerpała. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dosc mam brania tych lekow. Juz chcialbym normalnie chodzic do ludzi, móc wypic piwo. Ja juz biore półtora roku anafranil, to co sie mialo zregenerowac to sie zregenerowalom niech troche organizm odpocznie. Jak myslicie da rade odstawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dosc mam brania tych lekow. Juz chcialbym normalnie chodzic do ludzi, móc wypic piwo. Ja juz biore półtora roku anafranil, to co sie mialo zregenerowac to sie zregenerowalom niech troche organizm odpocznie. Jak myslicie da rade odstawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×