Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

aurora no ja rozumiem w jakim polozeniu sie obecnie znajdujesz ale zawsze mozesz jednak postarac sie o dana osobe i chociaz sprobowac odnowic kontakt (no chyba ze nie znasz nikogo kto by byl tego wart) albo nawet sie odwazyc podbic do kogos obcego... wiem ze to niezbyt zachecajaca opcja ale w sumie co masz do stracenia? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to żałuje z że się za młodu nie wybawiłem, po 20-ce to już nie to samo no i moje bawienie kończyło się zwykle na chlaniu, bo żadnych dziewczyn w sensie sympatii, miłości nigdy przez tzw imprezowanie nie poznałem. A teraz to już mógłbym być teoretycznie ojcem tych osób które się zwykle bawią :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

W sumie to mam chęć na seks bez zobowiązań, wyszaleć się i w ogóle jak normalni ludzie, a nie jak jakiś pierdolnięty abstynent i samotnik, którym stałam się nie z własnej winy. :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to mam chęć na seks bez zobowiązań, wyszaleć się i w ogóle jak normalni ludzie, a nie jak jakiś pierdolnięty abstynent i samotnik, którym stałam się nie z własnej winy. :why:

a mi nie chcesz podać swojego miejsca zamieszkania, choć to na warunki forum ogónopolskiego b.blisko mnie. Ale nie wiem czy ja się jeszcze do seksu nadaję. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też żałuję, że się nie bawiłem kiedy był na to najlepszy czas. Tylko znowu byłem chory i naszprycowany drug'ami jak zdychający koń :? więc, nawet nie ogarniałem tematu, a poza tym to stary mnie uwiązał jak na łańcuchu i wara było się gdzie ruszać bo "jutro robota w polu". I tak zleciało moje dzieciństwo i najdłuższe wakacje jakie miałem to 5 dni w psychiatryku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to mam chęć na seks bez zobowiązań, wyszaleć się i w ogóle jak normalni ludzie, a nie jak jakiś pierdolnięty abstynent i samotnik, którym stałam się nie z własnej winy. :why:

To szalej, no chyba ze Bozia nie obdarzyła Cie inteligencją i świeżym oddechem, w takim przypadku z calowania lipa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×