Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, to zabawne co nie? Ale w tych około 15 (nie mam pojęcia czy tyle, może nawet ze 20?) były nawet 2 dziewczyny wiec celowo napisałam "ludźmi" a nie "facetami". W tym też koleś którego widziałam tylko ten jeden raz. A z większością tych ludzi to nawet nie była tylko jednorazowa akcja.

Tak w ogóle to coca cole wymyślił geniusz. Odżyłam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, to zabawne co nie? Ale w tych około 15 (nie mam pojęcia czy tyle, może nawet ze 20?) były nawet 2 dziewczyny wiec celowo napisałam "ludźmi" a nie "facetami". W tym też koleś którego widziałam tylko ten jeden raz. A z większością tych ludzi to nawet nie była tylko jednorazowa akcja.

Tak w ogóle to coca cole wymyślił geniusz. Odżyłam!

Coca cola była początkowo sprzedawana jako lekarstwo także może coś w tym jest( ale wtedy zawierała kokainę stąd jej nazwa, dzis już niestety nie). 15-20 to dla 19 latki wynik godny pozazdroszczenia, ja first kiss powyżej 30- ki miałem to dopiero porażka. :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, z takim podejściem to napewno ;) Do pocałowania nikt nie musi wiedzieć co ukrywasz pod ubiorem, więc chociaż spróbuj.

carlosbueno, uroki mieszkania nigdzie i braku studiów (funduszy brak). Mam prawie 25 lat, a całowałem się tylko raz, ale podobo bardzo dobrze mi to wychodzi.

Indifference1, szczęściarze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Aurora92, jaki :?: , błona dziewicza czy ten niby odstający brzuch.

Coś gorszego. :(

 

Aurora92, z takim podejściem to napewno ;) Do pocałowania nikt nie musi wiedzieć co ukrywasz pod ubiorem, więc chociaż spróbuj.

Nie chcę, żeby skończyło się tylko na pocałunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę, żeby skończyło się tylko na pocałunku.
czyli o seksie myślisz. I tu też nie powinno byc problemu bo "łatwa dostępność"dziewczyny w tym temacie jest sporym atutem, znałem takie pewnie mniej atrakcyjne niż Ty które przez swoją łatwość miały mnóstwo facetów zwłaszcza na krótką metę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

carlosbueno, łatwa też nie chcę być. Zresztą ta wada, o której pisałam, zraziłaby faceta i do łatwej, i do trudnej dziewczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, nie od razu Rzym zbudowano ;) Też chciałem na początku jakiś związek, a skończyło się na pocałunku (całkiem fajnym, swoją drogą). W sumie źle i tak na tym nie wyszedłem, bo dziewczyna mi smaku narobiła na więcej i podwoiłem dzięki temu swoje wysiłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokłóciłam się z M jest mi ciężko....powinnismy sie wspierać w trudnych momentach i nie tylko a my na siebie chyba oststnio dziłamy wręcz odwrotnie i dlatego mi cięzko i smutno na maxa, zamiast isc do lasu z psami siedze w domu zrobiłam nalesniki których nikt nie chce...i beczeć mi się chce...nie czuję , że mam w nim przyjaciela :why::why::cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×