Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

siostrawiatru, Suka Gixer k6 zrozumiesz czy napisac po polsku

A se wygooglowałam :mrgreen: Tak jak myślałam zresztą. Fajna maszynka, ale nie bolą Cię plecy jak jedziesz gdziesz w trasę?

Czy bolą..napierd.alają plecy i szyja, tylko raz wybrałem sie do Jastrzebiej Góry i nigdy więcej.. używam raczej rekreacyjnie, góra 100km w jedna strone, bez szaleństw, wyrosłem z tego typu głupot :D

 

-- 29 mar 2014, 21:29 --

 

siostrawiatru, Traktuje bardzo poważnie, pisze wolno bo z tableta.. :D

 

-- 29 mar 2014, 21:33 --

 

Amarant_89, spora koza, cross. Do terenu mam range rovera classica niezniszczalnego dziadziusia z dożywotka u mnie

 

-- 29 mar 2014, 21:34 --

 

siostrawiatru, nie fucz sie sister :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie traktują kobit na moto poważnie.

Say wha??? Skąd ta pewność? ;)

Bo parę razy pojeździłam ze starymi wygami motocyklowymi. Myśleli że będę jechać 20km na h i na każdym zakręcie będę się wywalać.

Nie chwaląc się facetom szczęki poopadały :mrgreen: A wszystko to dlatego, że mam nad nimi przewagę taką, że nie zależy mi na życiu.

 

-- 29 mar 2014, 21:36 --

 

macieywwa, Kociaku, nie mam focha ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, z tym zyciem to mamy podobnie, mi tez juz nie zależy, prawie cztery dychy na karku, prak perspektyw i tan jebany chad..co zrobic, no koorwa nic nie zrobimy..dobrze wyczułem ze smigasz na tzw autopilocie :D

Jestes z mazowieckiego :?: szukalem dzisiaj chetnej na forum jako plecaczek, bez szans :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, z tym zyciem to mamy podobnie, mi tez juz nie zależy, prawie cztery dychy na karku, prak perspektyw i tan jebany chad..co zrobic, no koorwa nic nie zrobimy..dobrze wyczułem ze smigasz na tzw autopilocie :D

Jestes z mazowieckiego :?: szukalem dzisiaj chetnej na forum jako plecaczek, bez szans :D

O nie,nie Jako plecak się nie nadaję :mrgreen: Kurwicy bym chyba dostała.

Ze świętokrzyskiego jestem ,ale mam siostre w Warszawie.

 

A tak zapytam Was. Chcę kupić jakąś 250tkę w dwusuwie. Coś się nadaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, niema kompletnie nic - żadnych świateł ani zegarów. Jednak CRF-ki wychodzą (wychodziły bynajmniej) w dwóch wersjach: R i X. Wersja R jest sprzedawana bez homologacji i żadnych papierów (oprócz umowy), natomiast X już z homo i papierami, więc zakładasz światła, rejestrujesz i można grzać ;)

 

-- 29 mar 2014, 21:00 --

 

siostrawiatru, przedział cenowy? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, jak masz lejce, nie mam nic przeciwko, moge polowe trasy spedzić na zadupku :D

W temacie enduro jestem ciemny, jednak 250 w dwusuwie na pewno nie zle wymiata ci panowie byliby objeżdżani systematycznie :D

Jesli juz tak bardzo masz zajawke na cos wiekszego, a Twoj obecny sprzęt jest w miare, spróbuj z tym cylindrem..

 

-- 29 mar 2014, 22:11 --

 

Amarant_89, taki harcore do orania pola, ewentualnie pochasac po lesie :D

jak ktos mieszka w takim terenie to dobry sprzet

 

-- 29 mar 2014, 22:23 --

 

siostrawiatru, Jeszcze jedna istotna sprawa odnosnie 250, one sa dosc wysokie, siedzialas juz na takiej, dosięgniesz na takim sprzęcie do ziemi stopami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, wzrost wbrew pozorom, to kwestia drugorzędna. Sam na własne oczy widziałem dziewczynę (156cm wzrostu, jakieś 50 kilo wagi), która siedziała na 250-ce (wysokość w siodle 890-910 mm) i wyczyniała takie cuda, że to głowa mała :shock: Wprawdzie, jak się zatrzymała to ledwo jedną nogą do ziemi sięgała, ale miała niezwykle dobrą technikę, więc obyło się bez gleby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×