Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

jetodik :brawo:

 

Miałam kiedyś faceta z niska samooceną i wytrzymałam z nim 2 tygodnie. Ciągle użalał sie nad sobą jaki jest beznadziejny, oczekiwał zaprzeczenia, opieki, komplementów i bał się nawet mnie dotknąć, czy mnie gdzieś zaprosić, bo czuł że się narzuca, albo że mu nie wolno wymagac ode mnie bym miała czas i że na mnie nie zasługuje. Dzień w dzień mówiłam mu, że skoro z nim jestem to zasługuje, żeby się nie bał, ale skoro on miał takie nie inne mniemanie o sobie to moje słowa niewiele zmieniały.

 

Może mój eks był już drastycznym przykładem tej niskiej samooceny, ale naprawdę mniej więcej tak zachowuja się ludzie bardzo niepewni siebie ;). znam gorsze przypadki, ale do nich już trzymałam się na dystans, szczególnie jak nie chcieli iść na terapię to włączał mi się alarm.

 

Osobiście nie chcę za dużo narzekać, bo sama weszłam w swój związek lecząc dość poważne zaburzenia i nawet nie chcę sobie wyobrażać co mój partner ze mną znosił, jednakże w naszej kulturze właśnie jest takie przekonanie, że jak facet zajmuje sie kobietą to jest ok, kobieta jest słabszą płcia, kobieta jest bardziej emocjonalna, kobieta potrzebuje opieki, skoro on sie nią zajmuje, jest prawdziwym facetem, a ona nie odbiega także od kulturowych wzorców.

 

To chyba mój jakiś sobowtór był ze mną każdy związek by właśnie tak wyglądał jeśli nie jeszcze gorzej. :twisted:

Ze mną też podobnie, no może z wyjątkiem jęczenia (bo w realu się zazwyczaj nie jęczę) i oczekiwań komplementów (nie mam oczekiwań komplementów, bo wiem, że na nie nie zasługuję).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie mnie faceci oświecić czego Wy wymagacie od kobiet? Czy generalnie tylko jebaka Wam w bańce?

Bez przesady, obiad też jest ważny na czystym talerzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luktar,

Czy możecie mnie faceci oświecić czego Wy wymagacie od kobiet? Czy generalnie tylko jebaka Wam w bańce?

 

no bez jaj, gdyby starczyło tylko to drugie to świat byłby prosty z dzisiejszymi portalami w stylu erodate, roksami itp.

 

 

ten link od macieywwa, jest bardzo dobry:

 

w skrócie opisane były w nim takie sprawy, jakie wymieniłem ponizej od myślników.

pogrubionym zaznaczyłem te które faktycznie są dla mnie bardzo ważne, te niepogrubione są dla mnie mniej ważne, nieważne, a przy niektórych to jest wręcz na odwrót.

 

- zaufanie

- wyrozumiałość

- szacunek

- akceptacja

- otwartość i szczera rozmowa - idealnie to ujęli "Mężczyzna oczekuje, że kobieta nie każe mu się domyślać".

- doceni

- motywowanie do działania

- bardziej wierząca niż religijna

- wierność

- będzie się interesowała jego życiem

- będzie potrafiła zająć się domem

- On nie może się czuć zdominowany

- Mężczyzna nie szuka piękności, ale sympatycznej dziewczyny (czyli wygląd, no powinna być w moim typie, najbardziej twarz)

- żeby go nie zagadała na śmierć

- No i już całkowicie na koniec ważna sprawa odnośnie poznawania się, początków chodzenia. Mężczyzna nie zniesie jak kobieta mu się narzuca, jak pełni "jego rolę" w inicjowaniu znajomości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie mnie faceci oświecić czego Wy wymagacie od kobiet? Czy generalnie tylko jebaka Wam w bańce?

Bez przesady, obiad też jest ważny na czystym talerzu.

I jeszcze by pilota z piwem podawała.

 

 

A faceci kładą piwo na najniższej półce żeby sobie na tyłek popatrzeć :lol:

 

Nie widzę problemu w gotowaniu obiadów , sprzątaniu czy podawaniu piwa , chyba nadaje się na zonę tfuuu partnerkę :tel2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie mnie faceci oświecić czego Wy wymagacie od kobiet? Czy generalnie tylko jebaka Wam w bańce?

 

Musi mieć gospodarkę, najlepiej przepisaną na własność, ale w moich okolicach to nawet małorolnej ze świecą szukać a co dopiero córki obszarnika. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.
A faceci kładą piwo na najniższej półce żeby sobie na tyłek popatrzeć :lol: Nie widzę problemu w gotowaniu obiadów , sprzątaniu czy podawaniu piwa , chyba nadaje się na zonę tfuuu partnerkę :tel2:

 

Czesc Trumna, tęskniłaś za tatuśkiem :?:

W moim przypadku odpadłoby Ci gotowanie obiadów(sam gotuje obiady i robie kolacje), sprzątania nie lubie wiec niech bedzie to Twoim obowiązkiem a piwa nie pijam..mozesz miec u mnie raj na ziemi Marta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba , że hobbyturysta mnie będzie dalej wkurzał to ucieknę na Panamę :lol:

mała łapówa gotówkowa,bany,zobaczymy co da się zrobić ^_-.

O ja Cie Maciuś wszystko cudnie , pięknie , ale nie ten przedział wiekowy , ja to mam nasrane w głowie :cry:

Babie nie dogodzi ^_-.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, No dobra to ja zacznę :oops:

 

Mi do szczęścia nie potrzeba dużo tylko tyle , żeby był brunetem i mnie kochał :lol:oczywiście przedział wiekowy od 22 do 28

 

-- 29 mar 2014, 21:54 --

 

macieywwa, na pewno taką znajdziesz , bo fajny facet jesteś ;*

Kestrel, wybacz , ja go nie tknę , chyba , że swoje kurtyzany wynajmiesz :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, mam jedna na tapecie, kobietka ktora poznałem w szpitalu, jak zwykle jest jedno ale, ta jej shizofrenia troszke mnie odrzuca a reszta jak najbardziej na tak, daje jej 8 punktow na 10 mozliwych :D

z wiekiem Twoje wymagania ulegna diametralnej zmianie, wspomnisz moje słowa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×