Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, a różnie Kochana, teraz wieczorkiem lepiej, ale do 15ej było kiepsko, ból glowy, niepokój, na dokładkę dziąsło mnie boli przy zębie, wzięłam p/bólowego :bezradny: teraz ok! :105:

 

Witajcie Wszyscy niepowitani :papa::papa::papa: razem i osobno :D:D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, wiesz ale tu wszyscy widza moja wine... nie jest fajnie bo bym chciala zeby poswiecal mi troche czasu a on tylko praca tv internet.. jak go zagaduje to mowi ze nie mamy o czym gadac albo musze cos wymyslac zeby go zainterespwac rozmowa... on chce do kolegow wychodzic a ja nie umiem zostawac sama w domu bez niego bo zle sie czuje.... przy nim czuje sie bezpiecznie ale wiem ze sprawia tez ze jestem zdenerwowana i chociaz nie zdaje sobie tego sprawy czuje presje z jego strony... nie wiem co robic... co myslec o sobie... boje sie takiego stanu zdenerwowania bo czuje ze eksploduje ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, cześć Hanusia :papa:

 

platek rozy, nic nie planowałam, siedzę w domku, oglądam tv, krzątam się. Zrobiłam zakupy, posprzątałam a teraz relaks :yeah:

 

wiesławpas odpisałam Ci na pytanie, cofnij się z postami

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , Siema , jestem z kolegą Sylwkiem, spoko , wolny i inteligentny dająccy sie lubić facet znamy sie 22lata .Wzięlismy kwasopodobneLSD., pijemy zielona herbartę zSamowara i palimy trawez---z Fajii Wodnej . Zyć , nieumierać . Nie widzieliśmy si ę ponad pół roku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×