Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jeszcze Kestrel w rękawie niepokonany dotąd duet morderców, ale to już na sam koniec zostawiam, jak mnie totalnie wkułwi...np. zacznie kusić forumowe dziołchy spoza swojej strefy wpływów.

10clwes.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema chłopaki i Panie , panny młode i srarzsze zdrowee , chore i pośrodku , normalni nie---noerm,alni, stwirdzeni i nieudowodnieni , na fazie i bez fazy biocghomazy . :shock::shock::lol: .

Pozdrawui mmm Paweł3.

ZBogiem życząc i dobrych wyborów w ciągu DZISIAJ .

 

-- 29 mar 2014, 17:54 --

 

siema chłopaki i Panie , panny młode i srarzsze zdrowee , chore i pośrodku , normalni nie---noerm,alni, stwirdzeni i nieudowodnieni , na fazie i bez fazy biocghomazy . :shock::shock::lol: .

Pozdrawui mmm Paweł3.

ZBogiem życząc i dobrych wyborów w ciągu DZISIAJ .>>>333@@@###&&&(((___---____----_______------_----_---_--_--_------------____-_-------++++++++0=0+9999000++++00000000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja trzeżwość to dysocjacja połaczona dzisiaj z THC . 3MeO PCP +5MeO -MiPT + KOlega - przyjaciel Z którym się nie widziałem z pół roku ,Fajno jest po\zdro . Wybaczcie . ;);););););););););););););) >>>

 

-- 29 mar 2014, 18:05 --

 

moja trzeżwość to dysocjacja połaczona dzisiaj z THC . 3MeO PCP +%5 MeO -MiPT + KOlega - przyjaciel Z którym się nie widziałem z pół roku ,Fajno jest po\zdro . Wybaczcie . ;);););););););););););););) >>>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×