Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co ja się zdecydowałam od razu na rezonans. Ostatnio się naczytałam, że na rtg nie wszystko wychodzi, że jest niedokładne, że wielkich przepuklin nie widać itd. Jeszcze bardziej się przeraziłam tym, że mam rotację kręgów w odcinku lędźwiowym i rozszczep kręgosłupa - wada genetyczna. Krążki, kręgi, przestrzenie wszystko poza tym było ok, ale jak na rtg coś widać, to boję się co wykaże rezonans. W każdym razie w tym tygodniu idę, prywatnie, bo nie chce mi się czekać kilku miesięcy jeśli już mogłabym zacząć rehabilitację. Byłam z moim rtg u fizjoterapeuty.. podotykał mnie, pokręcił mi głową i powiedział, że to co mam to nie od kręgosłupa, ale ja jestem prawie pewna, że tak. Dzieje mi się to wszystko przy chodzeniu, potrafi mi drętwieć tyłek i nogi, mam zachwiania.. co to jeśli nie kręgosłup?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

evvelinka, rezonas najdokladniejszy a masz juz termin>? bo czeka sie okolo pol roku.

Moze byc to od kregoslupa , ja osiem miesiecy mialamz z yciorysu wyjete przez te zawroty , stad teraz nerwica .

 

Prywatnie z dnia na dzień się można zapisać. Jak mówiłam wolę zapłacić, nienawidzę czekania. Też podejrzewam, że nerwica mi się zaczęła od kręgosłupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

evvelinka, tak mozna u mnie na prywatny rrezonans okolo 3 tygodni sie czeka ale cena 800 zl a tyle nie mialam , czekalam na termin .

 

-- 29 mar 2014, 13:45 --

 

księżniczka, moze Ty amsz zapalenie stawow? I tak musizs to skonsultowac zlekarzem innej rady nie ma jak dla mnie ,zrobic usg kolana czy rtg :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie na jaki wpadlam pomysl ,zeby taki na sobie experyment wykonac. Caly dzien myslec i zachowywac sie jak normalny czlowiek!!! Ale nie wiem... wydaje mi sie, ze to niewykonalne moze byc :)

Ale wiecie, tak ze wstac - nie myslec od rana jak to zle sie czuje, tylko normalnie bez namyslu, wyszykowac sie, cos zaczac robic, skupic na problemahc dnia codziennego, a nie na sobie i objawac. Ciekawe czy by to cos dalo? Ale tez nie wiem czy to mozliwe wlasnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja mama znalazla w lesie pieska, - wygladalo na to, ze ktos go wywiozl do lasu i porzucil. I tkai wyglodnialy byl, bal sie ludzi. Ale powoli jakos zaufal i mama go przygarnela, cale leczenie mial zrobione i teraz zdrowy i szczesliwy, zyje sobie :)

A drugiego psa, sasiad jej potrącil i nawet sie nie zatrzymal zeby pomoc... wiec pies zdechl na ulicy pozostawiony :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

evvelinka, tak mozna u mnie na prywatny rrezonans okolo 3 tygodni sie czeka ale cena 800 zl a tyle nie mialam , czekalam na termin.

 

Ja zapłacę ponad 1000zł. Stwierdziłam, że co mi z kasy jak źle się czuję. Poza tym ja chcę cały kręgosłup, a skierowanie mam na 1 odcinek, bo mr głowy odłożę na później. Znowu musiałabym iść do ogólnego po skierowanie do neurologa żeby dostać skierowanie na rezonans, bo może wypisać tylko na 2 odcinki za jednym razem, a w miesiącu można wykonać tylko 1 odcinek.. masakra, wolę już zapłacić.

 

-- 29 mar 2014, 15:10 --

 

mialam badanie na reumatyzm w czerwcu :P i nic ;)

( mam najomgo co od 15roku zycia go kolano bolalo/ teraz ma 40 lat i sie okazalo ze ma artretyzm

 

Jakie to było badanie? Czynnik z krwi?

 

-- 29 mar 2014, 15:12 --

 

Wiecie na jaki wpadlam pomysl ,zeby taki na sobie experyment wykonac. Caly dzien myslec i zachowywac sie jak normalny czlowiek!!! Ale nie wiem... wydaje mi sie, ze to niewykonalne moze byc :)

Ale wiecie, tak ze wstac - nie myslec od rana jak to zle sie czuje, tylko normalnie bez namyslu, wyszykowac sie, cos zaczac robic, skupic na problemahc dnia codziennego, a nie na sobie i objawac. Ciekawe czy by to cos dalo? Ale tez nie wiem czy to mozliwe wlasnie :D

 

To ja ostatnio wpadłam na genialny pomysł kupienia sobie za ciasnych butów żebym jak chodzę myślała o bólu, a nie o tym, że mnie chwieje.. super co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja ostatnio wpadłam na genialny pomysł kupienia sobie za ciasnych butów żebym jak chodzę myślała o bólu, a nie o tym, że mnie chwieje.. super co?

heh :))) to ja Ci powiem, ze jak mialam wieksze lęki, to na przystanku znalazlam tkai krzew z kolcami. I zerwalam sobie galazke, zeby podczas drogi się nia "bawic" i tak trzeba bylo uwazac, zeby nie pokłuła, wiec to tak odwracało uwage, ze wtedy lęku nie mialam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

evvelinka, ja za sam szyjnym 800 zl mialam placic to jak za caly kregoslup 1000 to malo ale Ci nie zrobia naraz tego , bo sa przepsy unijne i musiszz nawet na prywatne mri miec teraz skierowanie. I z kontrastem bierz bo bez kontrastu jest u mnie za sam szyjny 420 ale bez kontrastu jest niedokladny .

 

A z kasy jasdne ze nic jak czlowiek chory tylko ze ja mam calej mojej kasy 1500 zl:)na miesiac wiec jak widac 800 wydac nie da sie z tego bo stracza mi to co mam na przezycie bylejakie:)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×