Skocz do zawartości
Nerwica.com

pokłóćcie się ze mną!


jason2503

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Sprawa jest może trochę dziwna, ale bardzo ważna dla mnie. Mam straszną ochotę, żebyśmy się... pokłócili! :twisted: Miałem tego za mało w swoim życiu, byłem wycofany, emocje mi się nagromadziły! Teraz chcę, żebyście na mnie krzyczeli i pozwalali żebym ja na was krzyczał! :twisted: Chcę zrobić awanturę!

 

Rozumiem, że to się może niektórym nie podobać, bardzo mi przykro. Robię to, żeby rozładować moje napięcie. W realu też próbuję, ale są blokady, a na forum są mniejsze ;) Wiem, że mamy tutaj zasady, więc proponuję bez przeklinania i dotkliwego obrażania kogoś. Po prostu chcę się trochę z wami "pogryźć", bo już mnie wkurzacie! :evil: I naprawdę liczę na was, krzyczcie na mnie, wkurzajcie się na mnie, bardzo mi pomożecie ;)

 

Wkurza mnie mój lęk. Jak wogle można mieć taki lęk?!

To wasza wina! Nienawidzę was wszystkich!

A nie, kocham was wszystkich, jesteście wspaniali!

Ludzie! Weźcie wogóle, co to ma być?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, weź wogle przestań! :)

 

hobbyturysta, nie bądź taki mądry! :)

 

*Wiola*, też nie bądź taka mądra! :)

 

lunatic, ...a, taki jesteś odważny, tak??!! No w sumie... o to mi chodziło! A wogle tyle masz postów że pewnie myślisz że jesteś taki mądry! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat w końcu. Ostatnio to same " czy to rak dupy ? pomożcie" albo " xanax ? dlaczego mamy po nim loty jak Tupolew ?" Prowokuj, napisz że jesteś amfce, że nie lubisz zielonych ( chodzi o modów, a nie o pieniądze). Walcz nic nie ma za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Ai*, czy ja napisałem że was kocham?! No, może i tak, ale.. nienawidzę was! :evil:

 

Luktar, i co, ja mam ci na to odpowiedzieć? Mam ci wogle na to odpowiedzieć? :?:

 

Wogle, o co wam chodzi??!! Reiben, ciebie to ja się boję... jak buki! :?

Wogle "wogle" to fajne słowo, tak wogle!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co, ja mam ci na to odpowiedzieć? Mam ci wogle na to odpowiedzieć?

Jeszcze sie pytasz co masz odpowiedzieć ? chciałeś się kłócić przecież ! powiedz jej, żeby wracała do garów, a nie straszyła, że tępym pilnikiem zrobi z ciebie eunucha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapytałem CO mam odpowiedzieć, tylko CZY mam odpowiedzieć, co zresztą jest bardzo fajnym pytaniem ;)

 

AAAAAAAAAARRRRRRRGGGGGGHHHH!!! Ale super, ale ja jestem zdrowy!!

 

Luktar, wiesz co ci powiem? Wracaj do garów, i nie strasz, że tępym pilnikiem zrobisz ze mnie eunucha!! (oczywiście sam to wymyśliłem) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce to się kłóci, tylko ja już trochę zwątpiłem..

 

Cały problem z moim NAPIĘCIEM, z którego jestem wogóle bardzo dumny! Pomyślałem - nie udaje mi się rozładować w taki sposób, albo w taki sposób, próbowałem już na milion sposobów! No to pokłócę się z ludźmi na forum! Fajny pomysł! Nie umiem na spokojnie z nikim pogadać, nie umiem w realu krzyczeć, to pokrzyczę na forum! I posłucham, jak ludzie na mnie krzyczą! Napięcie się rozładuje! Tylko jak na razie.. niezbyt to wychodzi :why:

 

To nie jest cała prawda że was nienawidzę, to tylko taki "wystrzał" w mojej głowie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×