Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

monk.2000, Ja akurtab bardzo sie ciesze z takiej mozliwosci wyjscia z mieszkania i pogadana sobie. Raz zmnieniam otoczenie, dwa rozmawiam z kims. Wiec dla mnie sa to zalety i jedna z paru frajd w życiu. Co sie tyczy inżynierii i nauk scisłych to nie jest to moja domena. Raczej humanistyka, to bardziej jest moj kierunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, humanistyka jest fajna. Jakieś nauki społeczne jeszcze mają praktyczne zastosowanie, ale już wiedza o języku, znajomość kultury, filmu, sztuki niestety nie zapewnia przetrwania. W piramidzie Masłowa jednak potrzeba bezpieczeństwa jest na dole, więc wychodzę z założenia, że najpierw trzeba umieć wymienić bezpiecznik i odetkać zlew, a potem można czytać powieści. Większość dzieciństwa poświęciłem na gry komputerowe, co jak się okazuje ma teraz minimalne zastosowanie.

 

Ja się zajmę humanistyką jak wykształcę zawód i będę miał finanse zabezpieczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i język się przydaje w nauce. Na poziomie wyższym polskie źródła są uboższe.

Z resztą kiedyś się nauczę angielskiego na tyle, że będę oglądał filmy Hollywoodu bez napisów. Tak lepiej.

 

wieslawpas, lubisz autobusy? Ja będę miał okazję posłuchać RMF jak będę jechał. Albo jakaś inna stacja, może PR I. Ale bym się przejechał gdzieś, autobusem właśnie. Wpatrywałbym się w widoki za oknem. Pociągi mnie napastują w nocy. Mam umiarkowane koszmary związane z pociągami. Na szczęście nie budzę się w pocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grejt! Musisz mi nocą pomagać bo sam walczę z tymi dwoma uskokami natury i już siły tracę..hułejn to tam jeszcze rybka, miecz wyciągnę i po łbie zdzielę ale buka...buka to zupełnie inna para kaloszy, wczoraj rano go ubiłem a wieczorem już zmartwychwstał :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×