Skocz do zawartości
Nerwica.com

dlugie przebywanie na nerwica.com


wieslawpas

Rekomendowane odpowiedzi

Etap siedzenia na forum mam juz za soba. Teraz wpadam rano zobaczyc co sie dzieje i zagladam wieczorami. Pewne tematy typu jeczarnia dzialaja destrukcyjnie wiec tam nie zagladam a poza tym forum jest w porzadku. Poznalam tu cudownych ludzi. Wlasnie ide robic ciasto na domowke u jednego z nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luki_Nerwusik, ufff już mi lepiej :D

 

Co do tematu, to przez pierwsze 3 miesiące miałam tak, że nie mogłam obyć się ani dnia bez wejścia na forum. W miarę opływu czasu to się zmieniło. Mimo wszystko nie wyobrażam sobie, że tego forum mogłoby nie być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To forum chyba szkodzi na dłuższą metę.

Możesz mieć absolutną rację, jak tu nieśmiało zaglądałem na dniach rejestracji to nie przypuszczałem, że walnę więcej niż kilkanaście postów bo co będę ze świrami dyskutował, sprowadzą mnie do swojego poziomu i pokonają. A teraz? A teraz rozmawiam z buką jak równy z równym, nie ma dla mnie ratunku :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

To już jest uzależnienie. Dajcie mi bana. :why: Moja mroczna, "mroźna" praca licencjacka musi w końcu powstać i muszę zacząć się uczyć.

 

W ogóle przydałby się ban na internet, na całego kompa. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To forum chyba szkodzi na dłuższą metę.

Możesz mieć absolutną rację, jak tu nieśmiało zaglądałem na dniach rejestracji to nie przypuszczałem, że walnę więcej niż kilkanaście postów bo co będę ze świrami dyskutował, sprowadzą mnie do swojego poziomu i pokonają. A teraz? A teraz rozmawiam z buką jak równy z równym, nie ma dla mnie ratunku :-|

Ja też z początku przyszedłem tylko na chwilę, ale potem zostałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty mark123 ciągle piszesz, że jesteś ciężko popierdolony, że nawet własny dowódca by Cię odstrzelił jakby zostało Was tylko dwóch kontra tuzin Specnazu..więc można powiedzieć, że było Ci to pisane, a widzisz ja jestem zupełnie normalny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tutaj siedze prawie caly czas, ale mnie to nie przeszkasza. to jedyny sposob na to zeby z pustego mieszkania miec kontakt z ludzmi.

 

-- 29 mar 2014, 17:09 --

 

Aurora92, po co Ci ban, zrob sobie taki piorytet ze praca licencjacka ważniejsza i nie zagladaj do forum tylko, zajmuj sie praca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, Cos ty ja nie mam cieplowposci do zwierzat, chociaz mogbym miec jakiego kocora, bo dla nich zarcie nie jest problemem, gorzej z kuweta itp. Albo mogly by byc jakies myszki. Albo taka wielka kolorowa papuga ktora mowilaby co chwile - daj kabanosa, daj kabanosa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas jak masz problemy ze snem to nie polecam ptaków typu kanarki ,papugi,Miałam także drą sie od rana do wieczora a jak przykryłam kocem to na początku były cicho z czasem zaczeły drzec sie na nowo.Wiosna idzie słychac mase ptaków za oknem a jak papuga je to usłyszy to zaczyna sie koncert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×