Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Indifference1, takich jest tam pełno, ALE są też w porządku kolesie, z którymi możesz porozmawiać o kinie, o muzyce innej niż tej rodem z wiejskich dyskotek, o astronomii, biologii, ostatniej przejażdżce rowerowej, o tym co dziś ugotowałaś i jak to zrobiłaś itd. itd. Wystarczy długo szukać, a prawdą jest (i tu pewnie się zgodzisz ze mną), że gdy coś trafia w nasze ręce bez wysiłku nie sprawia nam wielkiej przyjemności ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indifference1, właśnie przed chwilą zrobiłem sobie autoreklamę, ale chyba nie zadziałała :P Miejsce jak każde inne, ale złota zasada głosi, że nie powinno się szukać na siłę. Ja za szukanie dziewczyny (pierwszej) zabrałem się jakieś 3 lata temu. Teraz mam 25 i jak na razie, coś tak pięknego i tajemniczego jak "dziewczyna", nadal jest mi całkowicie obce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Profil od konta faceta może być przeciętny, byle by nie zniechęcał

co za bzdura :D Wszystkie profile typu "jestem jaki jestem" albo "trudno pisac o sobie" omija sie szerokim lukiem bo od razu widac ze nie bedzie o czym gadac. Z 7 lat temu kolezanka namowila mnie na Sympatie. Jako ze nie mialam parcia na faceta swietnie sie tam bawilam i mozna bylo nawiazac naprawde fajne znajomosci z ludzmi nadajacymi na tych samych falach. Do tej pory utrzymuje z niektorymi kontakt zarowno babeczkami jak i facetami ale ich profile byly zabawne, blyskotliwe, i zadnych tam "uwielbiam kolacje przy swiecach i chce znalezc milosc na cale zycie"

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w sumie to też nie wiedziałabym co o sobie napisać. Przychodzą mi na myśl same negatywne rzeczy. Zjebane cechy charakteru, brzydka, możliwa depresja w przyszłości. To już lepiej nie pisać nic :D Chociaż może "lubie matematykę i biologię"? I zaraz napisałby do mnie ktoś taki:

300nerd3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w sumie to też nie wiedziałabym co o sobie napisać. Przychodzą mi na myśl same negatywne rzeczy. Zjebane cechy charakteru, brzydka, możliwa depresja w przyszłości. To już lepiej nie pisać nic :D Chociaż może "lubie matematykę i biologię"? I zaraz napisałby do mnie ktoś taki:

300nerd3.jpg

Jak krótko żyje, w życiu nie widziałem tego typu facjaty w realu,nie wiem z jakiej szafy biorą takich rasowych nerdów z dżordżami jak syberia i okularami sprzed 5 pokoleń ^_-.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałem jeden opis, który mi się naprawdę podobał (kobieta też była niczego sobie, jednak kilka lat starsza, więc i tak byłyby nici), a było to przedstawienie idei serwisu randkowego, jako straganu na którym każdy się przekrzykuje, aby zwrócić na siebie uwagę. Był to jedyny opis, przy którym się naprawdę ubawiłem, a było z czego :smile:

 

-- 28 mar 2014, 22:11 --

 

Nie. Wstydzę się :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indifference1, Cóż,nie szata zdobi człowieka,jednakowoż okulary antyczne można zostawić w muzeum,a dżordże trochę "przycisnąć",i już by to inaczej wyglądało,fryz też D:

z drugiej strony,owy nerd może być 1000x więcej wartym człowiekiem niźli szkolny koks i gwiazdor ubierający się w najlepsze ciufy po 1000$ per sztuka ^_-.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, jasne, że tak. Już w takim razie wolałabym nerda niż takiego gwiazdora. Nie cierpię takich ludzi. A już w ogóle jestem uczulona na tępotę. Nie żebym sama była niesamowicie inteligentna bo nie jestem ale jak czasami słucham ludzi to czuję chęć mordu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amarant_89, genialna strona. Właściwie to gówno mogę zrobić bo pokazuje mi się logowanie na całą stronę. Grrr. Ale coś tam poczytałam i uważam, że jesteś i inteligentny i przystojny (z tego co zdążyłam zaobserwować po sekundzie odświeżając stronę 50 razy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×