Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zatoka Erotomanów


kupmitrumne

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza
macieywwa, Ja mam szczęście do dużych parów , z 6 moich partnerów seksualnych 1 miał przeciętnego :great:

A macieywawa twierdzi, że mało prawdopodobne jest trafienie na dużego. :mrgreen:

 

Jak będzie między 17 a 20cm, to będzie dobrze. :roll::oops:

Edytowane przez SmutnaTęcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, Ja mam szczęście do dużych parów , z 6 moich partnerów seksualnych 1 miał przeciętnego :great:

czyli takie ze te standardowe gumki nie wchodziły i kupowali xxl a moze Tobie wydawaly sie duze w poruwnaniu do tego jednego zdechlaka

te gumki sa oszukane, ja mam dość przeciętnego a normalne gumki są zdecydowanie za małe

w sumie nic dziwnego bo robią w chinach więc do chińskich wykałaczek wszystko dopasowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, to fajnie :) chociaż mówiłem ogólnie nie o Twoim łóżku ;)

 

lipa jak się na Ciebie pies patrzy w trakcie seksu , no proszę .

to prawda, a gorzej jak nie tylko się patrzy ale np. rucha poduszki :D

:hide::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, miedzy innymi , zresztą widać , jak jest w miarę mniejszy to możesz go wsadzić całego do otworu gębowego (ja pierdole co ja piszę , zginę w piekle jak nic ) , a jak jest duży to Ci się za cholerę nie pomieści , zresztą to samo jest przy stosunku , większy czujesz głębiej , mniejszy średnio .. (nie wierze , że to napisałam ) :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anala w żadnej postaci nie dane mi było zakosztować i pewnie dlatego wciąż o nim myślę ;) Ale anal jako pasyw wzbudza we mnie obrzydzenie i przerażenie - chociaż wiem że są mężczyźni (hetero) co się bawią w takie rzeczy, femdom, strapon i te sprawy.

o rany ale dziwactwo :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
macieywwa, Ja mam szczęście do dużych parów , z 6 moich partnerów seksualnych 1 miał przeciętnego :great:

A macieywawa twierdzi, że mało prawdopodobne jest trafienie na dużego. :mrgreen:

 

Jak będzie między 17 a 20cm, to będzie dobrze. :roll::oops:

swietnie łapie sie w ten przedział :yeah:

Ty sobie nic nie wyobrażaj, bo się sparzysz. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, Ja mam szczęście do dużych parów , z 6 moich partnerów seksualnych 1 miał przeciętnego :great:

czyli takie ze te standardowe gumki nie wchodziły i kupowali xxl a moze Tobie wydawaly sie duze w poruwnaniu do tego jednego zdechlaka

te gumki sa oszukane, ja mam dość przeciętnego a normalne gumki są zdecydowanie za małe

w sumie nic dziwnego bo robią w chinach więc do chińskich wykałaczek wszystko dopasowane

od 4 lat mialem szczescie ze nie musiałem uzywac, wiec jestem troszke nie w temacie chinskich kondonów..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×