Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zatoka Erotomanów


kupmitrumne

Rekomendowane odpowiedzi

Aurora92, Mój pierwszy raz był dawno temu , byłam pijana , a na szyi dyndały mi medale (kolegi , partnera z którym byłam ) , więc , średnio co pamiętam , ale było nieprzyjemnie :mrgreen:

 

Aranjani, to działa jak mózg gimbazy , myśli 24h o ruchaniu a jak dojdzie co do czego to już mu mija . Zresztą nie wiem , ale kiedyś też miałam obsesje .

 

 

Reiben, ja podziękuje :) ale wezmę sobie Ciebie , jak przejdziesz na emeryturę :lol:

 

 

 

Aurora92, porozrywają Cie , dziecinko , chociaż Sasha Grey daje rade to może i Ty dasz :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, u kazdego to chyba inaczej dziala. Tzn pewnie obsesja przechodzi ;)

 

-- 28 mar 2014, 22:22 --

 

Aurora92, no co?! jak sie bawic to sie bawic :mrgreen:

Racja :mrgreen::great:

 

kupmitrumne, no ja pijana nie będę. ;)

 

;)

nie mow hop :mrgreen:8)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Aranjani, na pierwszy raz wystarczy jeden i to tez z nie dużym instrumentem bo sie nam Aurora zniechęci i co wtedy..wszystkie fantazje w pizdu...

Macieju drogi... Załóżmy, że znalazłabym sobie chłopaka, zakochałabym się, a po jakimś czasie chcielibyśmy przejść do rzeczy i okazałoby się, że ma dużego... I co wtedy? Miałabym go wywalić mówiąc "sorry, ale jesteś za duży"? :lol: Niedorzeczne. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, na pierwszy raz wystarczy jeden i to tez z nie dużym instrumentem bo sie nam Aurora zniechęci i co wtedy..wszystkie fantazje w pizdu...

 

a moze wrecz przeciwnie... się zachęci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Aurora92, obyś na takiego trafiła :great:

tylko pamiętaj o nawilżaniu , chociaż Ty to pewnie bez tego mokra jesteś :great:

Nie przypominaj mi o tym. :mrgreen:Bywają takie chwile, że aż boję się...czy nic nie widać. :oops::hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieci , pamiętajcie o zabezpieczeniach :great:

 

-- 28 mar 2014, 21:26 --

 

Aranjani, no co ? przecież to normalna rzecz :lol:

 

Koniecznie drzwi zamykajcie !!!!

 

 

no wiem wiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obsesję na jego punkcie, ale kwesta kluczowa - to ja muszę być stroną aktywną

Na pewno? Skoro nie próbowałeś to nie skreślaj z góry :D

Anala w żadnej postaci nie dane mi było zakosztować i pewnie dlatego wciąż o nim myślę ;) Ale anal jako pasyw wzbudza we mnie obrzydzenie i przerażenie - chociaż wiem że są mężczyźni (hetero) co się bawią w takie rzeczy, femdom, strapon i te sprawy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, na pierwszy raz wystarczy jeden i to tez z nie dużym instrumentem bo sie nam Aurora zniechęci i co wtedy..wszystkie fantazje w pizdu...

Macieju drogi... Załóżmy, że znalazłabym sobie chłopaka, zakochałabym się, a po jakimś czasie chcielibyśmy przejść do rzeczy i okazałoby się, że ma dużego... I co wtedy? Miałabym go wywalić mówiąc "sorry, ale jesteś za duży"? :lol: Niedorzeczne. :mrgreen:

pomińmy w tej histori te zakochanie,

znalezienie faceta, wieczór u Ciebie lub u niego,butelka wina albo najlepiej dwie, duzego kutasa tez mozemy pominąć, musiałabyś mieć strasznego farta aby trafić na takiego..wypijacie po lampce wina, wspólna kapiel na rozluźnienie(Twoje) a dalej juz tylko Twoje fantazje..realistyczny scenariusz, prawda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, Ja mam szczęście do dużych parów , z 6 moich partnerów seksualnych 1 miał przeciętnego :great:

to teraz będziesz miała małego

czarodziej_wita_MB_orig.gif

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×