Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim

Szykuje się dzisiaj spotkanie pożegnalne kolegi z pracy, którego nigdy nie widziałem na oczy. 36 osób będzie.

Nie wiem czy iść, raz, że mogę się bać, a dwa, że chyba śmierdzę. Jestem w zajebistym humorze po spotkaniu z dziewczyną, ale były fajki, wino, rzyganie, pot i na prysznic nie było czasu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

U mnie dobrze. Wszystkie prace domowe mam ogarnięte tylko aż we łbie mi się kołuje ze zmęczenia i pośpiechu. Chciałam się szybciej ogarnąć bo jeszcze nie wiem czy dziś jadę czy jutro do Włocka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, kasiątko, KochajacyFacet, LATEK1962, hejka

ja wróciłąm, zrobiłam sobie spacer nawet momentami ale spine na maxa miałam, odebrałam leki wszystkie mam juz stabilizator i hydro i zapas fluo, ...jakas jestem obojętna...na wszystko

 

-- 28 mar 2014, 13:26 --

 

kasiątko, ile czasu jedziesz do Włocka kochana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrocilam wlasnie :papa::papa::papa: bylam jeszcze na zakupach po drodze w galerii i pozniej w hurtowni po majtusie :mrgreen: i na takim placu firany poogladalam i spotkalam znajoma pogawedzilam ze 20 minut , poszlam z nia buty poogladac i znow wsiadlam w autobus (moje najwieksze przeklenstwo) i dojechalam na osiedle :)

Uffffff

 

Pani psycholog przxepisala mnie do innej lekarki na 8 kwietnia bo ta ponoc jest lepsza :)Poswieca duzo czasu pacjentowi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale rano zlapalam blokade :shock: autobus przyjechal zapelniony w calosci ludzmi a ja stanelam spralizowana ze strachu i nie wsiadlam :o musialam isc kawal na nogach bo nastepny mialam za 25 minut , w powrotna droge juz wsiadlam na spokojnie i nawet pojechalam zamiast do domku do tej hurtowni a stamtad dopiero do domku , i jeszcze wysiadac nie chcialam bo czulam sie za malo oswojona , moze jak mi tak niezle poszlo to powinnam caly dzien jezdzic? zeby sie nie bac ? :mrgreen::mrgreen::mrgreen::D:D:D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, brawo, będzie coraz lepiej :great::brawo:

...ja też dopiero wróciłam z poczty i banku mimo mojego dzisiaj podłego samopoczucia... rano było kiepsko, ciśnienie, lęki... jak mi przeszło trochę po afobamie (okruszynce) to poleciałam do miasta pozałatwiać sprawy, a teraz obiadek szykuję bom głodna jakoś :zonk:

 

-- 28 mar 2014, 15:27 --

 

aaaaha, posiedziałam jeszcze na skwerku, takie słoneczko i cieplutko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, to tyle mam do rodziców i rodzenstwa tez pociag autobus albo podwozka autem i z dworca 15 min pieszo :*** jutro pojedziesz,

platek rozy, brawooooooo jestem z Ciebie dumna :****

mirunia, i z Ciebie jestem dumna !!! wogóle dziewczyny jesteście silne i super dajecie rade mimo lęków, ja tez miałam lęki wyszłam ale bez rewelacji u mnie, wzięłam pierszą dawke lamitrinu

 

-- 28 mar 2014, 14:42 --

 

chocovanilla, ja moge wyprostować Tobie włoski ;)

PJT, elo

 

-- 28 mar 2014, 14:44 --

 

Nie mam już sił dalej szukać :why:

pokoju szukasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×