Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Z angielskiego to pół biedy bo łatwiej ogarnąć bardziej obawiałam się specjalistycznych przedmiotów, a tak to wykuje słówka i zobaczymy tylko czemu tak późno się dowiaduje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, mnie też boli głowa, miałam rano b. wysokie ciśnienie 180/100, teraz jest już dobre, (wzięłam pod język tabletkę), ale samopoczucie do kitu jestem rozbita i lękliwa. :?

Chyba pójdę zaraz do apteki po żel p/bólowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, mirunia, ja czasme mam moc... niby juz mała wykąpałam, śniadanie jej zrobiłam, poodkurzałam ale teraz nie mam już siły ;/ ta pogoda mnie juz wykancza;/ mala chora robiłam jej inhalacje podczas kąpieli i już mam dość... do tego się nie wyspałam i tak o;/ i do tego jestem narzekaczka

 

-- 28 mar 2014, 11:43 --

 

z pewnością ten ból głowy to od ciśnienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, aż tak wysokie to nie często, ale od tygodnia zaczęło mi własnie skakać tak do 160/80, a dzisiaj i to z rana aż tak wysoko. Do tej pory byłam niskociśnieniowcem, a od jesieni zaczęłam się leczyć na nadciśnienie, było już dobrze i znowu coś... to przez nerwy tak mi skacze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, moja mam też jest nadcisnieniowcem i teraz tez czesto ma wysokie... a dziwne bo juz miala z tym spokoj... nie masz czym się przejmować... ja jestem dzis jak klucha juz mnie to złowsci bo bardzo bym chciala miec energie a czuje bol jak mysle o wysilku ;/ az mnie to przeraza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, kocham wiosne bo dla mnie to najlepsza pora roku wszystko budzi się do życia i w ogóle ale zawsze jesli chodzi o samopoczucie to masakra jakas... takie błotko jestem, ciągle senna- fakt ze duzo mnie mala budzi w nocy, do tego psychicznie tez podupadam, zaostrza mi się nerwica, leki itd;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, jesteś jeszcze młodziutka, to i ciśnienie w normie... ja tez nie miałam takie do tej pory, od pół roku zaczęły się problemy. Do tego ta pogoda wiosenna, zmienna i lęki jakieś większe. A wszystkie leki od ciśnienia mają wpływ depresyjny i koło się zamyka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki,u mnie też dziś gorzej,czuję spinę wewnatrz.zmieniłam lek na zamiennik i pewnie odreagowuje stres z tym związany.jaki to człowiek głupi :evil: jestem zła,że tak sobie wkręcam róźne rzeczy,a nerwica tylko na to czeka.na razie nie jest źle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, to tak jak moje leki na padaczke tez depresyjne takie i do tego lekarz czesto sie mnie pyta na wizycie czy nie mam mysli samobójczych az mnie to przeraza ale co poradzic ;/

 

-- 28 mar 2014, 12:05 --

 

freda, hej pewnie masz racje ze przez zamiennik i związane z nim emocje... bedzie dobrze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×