Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Tam no, godzinka w pracy, coś próbowałam w domu poukładać (też dobre na uspokojenie), ale nie jestem zadowolona z efektów jeszcze, za dużo szpargałów mi zostało bez swojego miejsca.

 

Ja dopiero odzyskuję radość czytania, którą miałam w dzieciństwie, a potem mi ją szkoła i studia odebrały ;)

Ale coś takiego jest, że jak mam książkę albo grę, to sobie całkowicie wchodzę w ten świat i nie przejmuję się rzeczywistością. Filmy jakoś mniej działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin2013, to wiecej niz pewne, teraz to wlasnie zbierabym sie do wyjscia i pogadal. Lubie tam przychodzic bo jest to kawalek noralnego zycia. Ale co zrobiuc musze jakos przecierpiec, jak bedzie 2 w nocy to jest ta godzina kiedy normalnie wracam do mieszkania to zaczne sie lepiej czuc.

Na razie oczy mnie bola glowa mnie boli, czuje takie rozdraznienie. Najchetniej napilbym sie ze dwa piwa i to by pewnie minelo a jak nie dwa to 20 i na pewno by minelo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam tak Wieśiek ze mam napady złości ale muszę to przecierpiec ale z tymi 20 toś zaszalał no po tych 20 to by ci przeszło spewnosciom wszystko :) vivi a to z jakiego powodu jesteś smutna

 

-- 28 mar 2014, 00:08 --

 

Ja też mam tak Wieśiek ze mam napady złości ale muszę to przecierpiec ale z tymi 20 toś zaszalał no po tych 20 to by ci przeszło spewnosciom wszystko :) vivi a to z jakiego powodu jesteś smutna

 

-- 28 mar 2014, 00:09 --

 

Pa pa kolorowych Anelcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×