Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

p.s. jak odczujesz roznice to bedzie tylko wkretka

 

myślę ,że różnica jest( na korzyść Oryginału ) , może faktycznie minimalna, ALE JEST! ,,, ale jakbym był bogaty, to bym se nie żałował ...,,, i kiedyś będę się zajadał SEROXATEM (jak w 1999) . Ha-ha .

i na złotej tacce będę ją sobie aplikował :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

freda, ja zawsze kupuję zamienniki firmy actavis i nie narzekam, chociaż nie wiem czy robią paroksetyne.

Z zamienników paro jadłem arketis i "kopał" dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki zamiennik tego leku najlepiej sie dzieli? mam parogen, kruszy sie bardzo, okrągłe drażetki...pozostałe zamienniki jakie mają tabletki? przydałoby sie coś w stylu seroxatu...jakiś czas temu wróciłem do 40 mg bo przez to nierównomierne dzielenie(nawet urządzeniem do dzielenia tabletek) zmienny nastrój sie pojawiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie actavis robi dobre i stosunkowo tanie zamienniki. Ale orion też nie jest zły. Jeśli chodzi o cenę to ma najtańsze zamienniki sertraliny i paroksetyny ale już np. mirtazapiny nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

forfiter tak, tą rozpływającą się w ustach :pirate: Wcześniej kupowałem mirtagen ale przerzuciłem się na remirtę oro actavisu. Cenię ich generyki a poza tym zauważyłem, że ma lepszy smak :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirte ma chyba właśnie actavis najtańszą, ja lubię te rozpuszczalne tabsy, tylko jak się nie popije to później jest taki dziwny posmak jak po wizycie u dentysty. Rozpuszczalna wersja może wchłaniać się szybciej co nie znaczy że lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×