Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam i pozdrawiam no oczywiście chętnie porozmawiam


furiat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i pozdrawiam i dopinguje w walce z chorobą. Bowiem sam jestem chory Broderline i mam częste epizody maniakalne i depresyjne i niestety tagże psychotyczne.Mam ciagle zly nastrój i wieczny lęk niepokój i pustke w głowie i tak zagubiony wałesam sie po świecie. Cierpie tagże na zespół toureta który powoduje u mnie wiele tików i natręctw i dlatego zostałem odrzucony przez otoczenie ,a najgorsze jest to że nie umiem się niczym zając i samemu pokonac przeciwności losu wiec często siegam po benzodiazepiny.I tak o to wyglądala smutna historia mojej choroby.I przepraszam że się nad sobą użalam wiem że na świecie żyją ludzie którym jest jeszcze tródniej życ ale mi też wcale nie jest łatwo a właściwie to sami wiecie jak to jest.

Sorry za to użalanie się nad sobą. Jest tak :(:-|:? ale bedzie tak :D:smile: i juz kończe i pozdrawiam wszystkich i dopinguje w walce z przeciwnościami losu bo wiem jaka to cieżka bitwa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć furiat, fajnie Cię poznać tylko proszę Cię - nie przepraszaj, że żyjesz - ja się bardzo z tego cieszę i najwyższy czas, abyś Ty również zaczął się z tego cieszyć ;) Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×