Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, tak się tego trzymam płatku zresztą wierzę lekarzom, że to nie to :( i lekarze też są spokojni bo twierdzą, że nawet nie wygląda i marker jest ok/ Tylko ja się go boję przyszłościowo... :roll: Ten lęk mnie aż do tego stopnia złapał. Ja się boję, że jak mi się będą ciągle pojawiały te torbiele, to lekarze mnie będą olewali i któryś w końcu okaze się nieprawidłowy. :shock: Tak sobie to do tej chorej głowy wbiłam, że nie potrafię się uwolnić od głupich mysli...i już kombinuję jakby temu zapobiec, co zrobić itd. Jestem już w takiej panice, że nawet bym sobie dała wszystko wyciąć tak jak Angelina zrobiła z piersiami :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elwe mnie np piersi bola codziennie... tylko nie jak mam okres.... 3 dni po okresie juz bola :D:D..... Ale w dupje mam, guzow nie ma.. tnz one sa takie drobne... ze bym latwo wymacala, a wszystko co tam twarde to żebra.....

 

Moje nozki:(:( a u mojego TŻ w miescie jest teraz akcja....

https://twitter.com/the_kacper

i na Youtube filmik akcji zeby mu pomoc :( i sie nakrecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, taka nowa jeste i nie mogę się przyzwyczaić do tego avka myślałam, że to kto inny:D

 

 

Ja mam nadzieję, że póki co nie powinnam albo i nie mam ale ja już przyszłosciowo się boję moj lęk poszedł o level w górę.

 

księżniczka, czytałaś co ci tam napisałam o tych węzłach:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

księżniczka, są różni to fakt, ale powiem Ci, że mi jedna robiła prawe godzinę bo bardzo jej zalezało na dokładnym mnie zabdaniu i widziała,ze panikuje. Ale to była bardzo empatyczna Pani radiolog. Inna natomiast robiła tak jak ten tobie przez minute i powiedziała. Wszystko jest ok. A jak się Pani niepokoi to można iść do rodzinnego da skierowanie do hematologa, ale dodała, że w tej chwili bardzo dużo młodych ludzi przychodzi do niej z problemem powiększonych węzłów.

 

platek rozy, bardzo ładny. Ja sobie też zmieniłam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam! W końcu w domu... Myślałam, że dziś zwariuję. Chwieje mną od rana, ledwo panuję nad sennością, na zajęciach czułam się, jakbym miała zaraz paść na tą ławkę i już nie wstać. Ja tego nie chcę ;c I potem mam schizy, że już umieram...

Ale okres dostałam, może to przez to...? Powiedzcie, że tak, że nie mam żadnej dziwnej choroby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde wy piszecie o dwóch , trzech węzłach a ja 8-9 wyczuwalnych bez większego problemu...niektóre twarde niektóre miękki ( fakt chudzielec ze mnie ale ja sama nie wiem) miałam je badane przez 2 lekarzy teraz jeszcze w PL zbadam , ale oni albo je słabo wyczuwali albo trochę bardziej ale każdy mówił że normalne....teraz już nie macam od jakiś 3 tyg tych węzłów ale kto wie ile wytrzymam ...dziś zasypiam na stojąco dosłownie :) A jutro lecę na dzień matki na herbatkę do mojego dziubasa do szkoły ( tutaj w Anglii dzień matki jest wcześniej ) może się rozerwę trochę ;p albo wpadnę w panikę i będę myślała o smierci jedno z dwóch ;p...moja infekcja teraz rzuciła się na zatoki i zdycham ..wrrr ;/ Oczywiście jeszcze gula w gardełku a co by nie :) Przestraszyć was może;p dziś ogl PNŚ i tam była dziewczyna która mówiła , że się mega dobrze czuła, biegała po 10 km itp itd..i przypadkiem wykryli u niej 10 cm chłoniaka w klatce piersiowej ZONK! Spoko zdrowa już jest ale nie powiem przeraziło mnie to totalnie/

 

Umówiłam jeszcze wizytę u neuro i jak ją umówiłam to drgania mięśni zmnieszyły się o jakieś 90% ..no ręcę się trzęsą ale to już od roku prawie ....kurde dziś znowu kłuje w klatce, wczoraj głowa bolała co jutro?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aga9115, ja mam fazę na panikę... nie wiem, gadałyście o tym SM tyle, że nie wiem sama... Dłonie kolejny dzień jakieś takie... nie moje... Trochę drżą, trochę dziwne... Wszystko przez tę trzęsawice palców w poniedziałek. No i co to może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kakunia 123, ja tez sama wyczuwam kilka ale jak sie okazuje one mieszcza sie w normie czyli maja ponizej centymetra. I mam 8 ktore sama wyczuwam a w usg wychodzi po 10 z kazdej strony:)) jako ze minela mi faza na chloniaka i przez rok mialam po 3 usg wezlow i brzucha oraz 2 rtg klatki piersiowej dochodze do wniosku ze bardzo duzo osob ma wezly powiekszone. Ostatnio poprosilam lekarza medycyny pracy ze by sptawdzil czy jest ok bo jestem po infekcji i po zbadaniu szyi powiedzial ze nic.nie czuje:))) a ja wyczuwam kazdy, mamy chyba bardziej wrazliwe palce. Np. Ja w piersiach co chwile cos wyczuwam a jak kaze sprawdzic mezowi to mowi zr nic tam nie mam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, moj stan nadal jest nie najlepszy ale dozlam do wniosku ze Pattie Boyd troche mnie podbuduje i doda pewnosci siebie:))

 

Ja szlam z buta godzine zamiast jechac tramwajem i po drodze nawet wstapilam do kosciola :shock: nie bylam chyba od dwoch lat w kosciele i dzis mnie cos tknelo. Mam nawet plan isc juto. Moze mnie Bog uleczy z glupoty...

Teraz pije sobie winko i mam nadzieje ze bez benzo sie obejdzie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ELLWE ..nie wiem jak ty ale ja mocno je macam ...a lekarze jakoś tak całkiem inaczej, delikatnie i inaczej te paluchy ustawiają a ja gniotę jakbym ciasto na pierogi ugniatała;p a potem dziwię się , że mnie boli cała ja :) Na raka gardła mam też fazę gdyż twierdzę , że mam raka macicy wiadomo wirus brodawczaka itp...a podobno ten sam wirus właśnie powoduje raka gardła więc przerzut może...no ..

 

-- 27 mar 2014, 21:40 --

 

Na jaja sobie klikłam dużą czcionę....no spoko ...już wiem żeby tego nie robić:):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wiecie co, nie moge sie pozbyc problemow ze spaniem... wieczorem i w nocy mam jakies takie ogolne pobudzenie, i w glowie i jakos w ciele calym, ze nie moge tak polozyc sie zmeczona i zasnac... z kolei rano jak sie obudze to moge zasnac znowu doslownie od razu! I wtedy nie mam takich problemow. A w nocy, czestow staje o 2-3 bo po prostu no nie chce mi sie...

I taka az czuje irytacje wtedy, ze wiecie, noc, chce sie wyspac, a nie chce mi sie... :-/ :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×