Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Kalebx3 wybacz ale Twoją opinię o paroksetynie można zignorować bo jak można ocenić działanie leku gdy bierze się go z tak "egzotycznymi" dodatkami. Nie wiesz przecież czy te dodatki nie ratują Cię właśnie przed stanem zombifikacji po paroksetynie. Żeby ocenić lek trzeba by go brać samego przez dłuższy czas. Brałem tak paroksetynę w dawkąch 20-60 mg raz przez 7 miesięcy a drugi przez 5,5 miesiąca i na mnie działał bardzo zombifikująco.

Ale mozna dzieki takiej opinii przypuszczac ze dodanie do paro odpowiednich lekow jest w stanie zapobiec zobojetnieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież otwarcie pisał w postach o tym. Poza tym nawet zdobycie metylofenidatu nie jest taką prostą sprawą, zapytaj lekarza z ciekawości czy Ci przepisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież otwarcie pisał w postach o tym. Poza tym nawet zdobycie metylofenidatu nie jest taką prostą sprawą, zapytaj lekarza z ciekawości czy Ci przepisze.

Co pisal?ze bierze to 4 lata z paro i dzieki temu nie ma zamuly?mi chodzi o leki ktore bierze stale do paro a nie jakierj dorazne uzywki ktore nic nie maja do tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mxe dane na ryczałt a 3,20 w roku pańskim 2014. bo czy się robi czy się leży jak się modli to mxe się należy.

za 3, 20 to sobie piwo można kupić . 80 zł dałem za 5 dni zabawy , czyli dziennie wychodzi 16zł . Nie ma lekko . Dobre rzeczy kosztują wiele .

A moim Patronem jest święty Łukasz ,. patron lekarzy . W tym dniu ( poważnie ) byłem ochrzczony i tego samego dnia , tyle że lata pózniej miałem bierzmowanie .Amen. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, są lekarze, którzy wypiszą lek na życzenie. Jest też kombinowanie leków to na forum od innych użytkowników, więc Dark Knight, jeśli uparłeś się na fluo to spokojnie ją dostaniesz. Może akurat Ci zasmakuje. Nie ma to jak leczyć się samemu, większa satysfakcja :)

Jakbys tak zawiodl sie na jednym,drugim,trzecim lekarzu to mialbys troche inny poglad niz tylko przez pryzmat wlasnej sytuacji,nie kazdy ma tyle szczescia ze trafi na lekarza ktory trafi mu od razu dobry lek,nie chodzi o zadna satysfakcje tylko o skutecznosc,jezeli ktos widzi ze lekarz nie potrafi mu skutecznie pomoc robi to co robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbys tak zawiodl sie na jednym,drugim,trzecim lekarzu to mialbys troche inny poglad niz tylko przez pryzmat wlasnej sytuacji,nie kazdy ma tyle szczescia ze trafi na lekarza ktory trafi mu od razu dobry lek,nie chodzi o zadna satysfakcje tylko o skutecznosc,jezeli ktos widzi ze lekarz nie potrafi mu skutecznie pomoc robi to co robi

 

Oczywiście, że piszę przez pryzmat własnej sytuacji. To są psychotropy i bałbym się na własną rękę faszerować tymi cukierkami. Jeszcze bardziej by mi odpier.doliło i co wtedy?

Nie chciałbym żeby ktoś wtrącał swoje trzy grosze do moich projektów i wchodził w moje kompetencje i tak samo leczenie oddaje w ręce lekarzy, a samochód do mechanika. Proste jak budowa cepa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem u dwóch. Pierwszy mi się nie spodobał. Zresztą nie było do niego kolejek i to wydało mi się podejrzane.

Do drugiego musiałem się wpisywać na listę rezerwową, bo miejsc nie było na kilka miesięcy do przodu. Na szczęście się wcisnąłem.

Ten jest kompetentny. Chyba. W każdym razie jak poprosiłem tego drugiego o mirtazapinę, bo słyszałem że to dobry lek, to nie dał sobie przegadać. I to mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×