Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Alooo Kochani :papa::papa: :***************

 

wczoraj caly wieczor przeplakalam , mam zapuchniete oczy na maxa a w dodatku nie mam nadziei na jakakolwiek poprawe.Pomyslalam ze wpierdziele sie juz w benzo chyba byle wreszcie pozyc normalnie.Moc wyjsc bez stresow spinek i lekow do ludzi.

Nie pojmuje jak ludzie sa 2-3 tygodnie na lekach i juz jest poprawa a u mnie chocbym sie za przeproszeniem zesrala i na rzesach stanela poprawy po zadnym leku nie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, hej kochaniutka :****** Leki to nie wiem przy Twojej słabej tolerancji, ale ja bym na Twoim miejscu stawiała na terapię choc to potrwa zanim będziesz widziała efekty. Cierpliwości:****

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, jeszcze w tym sek ze nie moge brac sertraliny z lekami przeciwmigrenowymi jak sie okazalo i ciekawam czy sobie wiecej tym nie szkodze niz z tego pozytku , zreszta w zasadzie biorac ja to chyba musialabym nie brac zadnego innego leku bo lista lekow niewspolgrajacych z sertralina jest nadzwyczaj dluga :bezradny:

 

 

Zastanawiam sie nad odzdzialem psychiatrycznym. Calodobowym ale tylko na ustawienie lekow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad odzdzialem psychiatrycznym. Calodobowym ale tylko na ustawienie lekow.

platek rozy, czyto nie aby dlatego że ktoś Ci coś wczoraj powiedział :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, ja nawet lezec nie moglam bo mnie glowa boalal tak migrenowo a to nadal masz te lęki zwiekszone?

Co za zjebane leki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :silence::silence::silence::silence::silence::silence::silence:

 

-- 27 mar 2014, 10:26 --

 

kasiątko, tez dlatego , ale moze miala racje? Moze mnie juz trzeba tam zamknac , moze tam sie obudze do zycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×