Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Aluś, czesc kolorowych

 

-- 27 mar 2014, 01:02 --

 

Etna, przyejezdzam codziennie po piec dni z rzedu a szostego dnia jest Janek, którego nie znam i jakos nawet poznac nie chce bo mysle, ze nie mielbysmy o czym rozmawiac. Moze sie myle. Nie wiem, ale on to taki starszy gościu. A moze i bylyby tematy do rozmowy tyle tylko, ze nie mam okazji czesto sie z nim widywać.

 

-- 27 mar 2014, 01:04 --

 

comatom, a dzieki, to bylo takie pisanie-gawedzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, w sumie to takdzien w dzien. Dopiero wieczorem brat sie uspokaja. Jak powiedzial ze tyra jak dziki siol swiatek piatek i niedziela to myslalam ze tam wpadne i go opierdziele bo jedyne co robi wciagudnia to pojedzie do sklepu miejscowego i zrobi z kartki zakupy, ale to lubi inie daj boze jak ja pojade to wtedy sie wkurza. Poza tym gada zewszyscy zyja z jego renty. Ja mamduzo wyzsza niz on, mmmama tez ma swoja. Jak onzyje w takich urojeniah to nie dziwie sie ze mu zle, ale powiedzial by cos lekarzowi a nie ze wszystko dobrze a potem sie skarzy ze lekarze to partacze

 

-- 27 mar 2014, 08:46 --

 

Nie wiem jak mu pomoc. Lekow nie chce brac tylko zastrzyk od 15 lat ten sam. Jak kum;pel przychodzi to go wolam aby z nami posiedzial. Nie wiem co. Bylam z nim u lekarza ale to nic nie dalo bo leki zakopal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, nnie wyobazam sobie jakbym mogla mu leki podawac jak to dorosly chlop 19 lat ode mnie starszy, aleracja nie powinnam do siebie brac jego gadania umykam na kompa i wlacze jakas muzyke by zagluzyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×