Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

moj TŻ tez... ;/ smieje sie i nabija i robi zarty :(( a jak Cie bolą stawy ?? mnie np boli na ukos.... lewe kolano , prawy lokiec i trzesczzy szyja ale nie boli.... w sumie trzeszczy mi wszystko....... ale to sa bole ciagle jakby mi ktos igle wbil i krecil.... i ten bol rozchodzi się az na kosci dlugie tzn... od kolana do pisczeli i od lokcia do rpzedramienia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ja tych trzeszczeń nie mam jeszcze zadnych. A ból - kolana, lewe niezaleznie od pogody a prawe zawsze przed deszczem. Czasem nachodza mnie bole bioder, kiedys lewem a teraz niedawno prawe, ale to rzadziej niz kolana.

A czesto mam za to Zespol Niespokojnych Nóg.

 

Kurnaaaaa ja sie wlasnie zalamalam. Nie wkrecalam sobie raczej raków, az do teraz. Ostatni pisalam wam, ze mam na palcu u nasady (ręka) jakąs gule na kości twarda. No i teraz czytam:

"Zgrubienie powstałe na kości, opuchlizna lub wyczuwalny guzek. Pojawia się szczególnie, jeśli nowotwór zaatakuje okolice stawów. Może się pojawić w momencie, kiedy nowotwór zwiększa objętość, co oznacza, że może być za późno na wyleczenie."

Ja pierrrrr*le... jeszcze tego mi brakowało. Bolerka w pełnej krasie a teraz jeszcze to :-/ Co wiecej, napisali, ze to raczej w kosciach przerzuty juz są!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde al ejuz wyczytalam na jakims forum, ktos mial w TYM samym miejscu, dokladnie identyczne z opisu - na tym samym palcu. Poszedl do lekarza it amten kazal wycinac :( To sie nazywa ganglion i jest łagodnym nowotworem, ale... moze sie przeksztalcic w zlosilwy :(((( No Kur*aaaa !!! jakbym malo miala problemow. A to serio, mi sie wydaje, ze to to moze byc. Pomijajac cala hipochandrie, mam gulke twarda na palcu i cos to byc musi :-/

 

-- 26 mar 2014, 22:10 --

 

ja juz sie boje! bo nawet jakby to wycinac chcieli i nic zlosliwego, to ja nie chce znieczulenia itd. ja sie boje jak mi rece dretwieja w nocy :( a jak sie jeszcze okaze, ze jakis rak, albo przerzut. Nie no, zajebiscie po prostu :silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dziś zaczęłam ćwiczyć bo muszę schudnąć troszkę po ciąży ;) niedużo ale jednak sie przyda na kręgosłup no i powiem Wam dziewczyny że po tych ćwiczeniach super się lepiej poczułam :) no i częściej ja wychodzę z psem na spacer :) dobrze mi to robi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem wlasnie czy sie rusza, ale teraz w jednym artykule wyczytalam, ze to nie powinno byc nowotworowe, i ze to costam ze stawów wypada i pierwsza opcja to masci, druga odsysanie strzykawka a dopiero trzecia - operacja. Wiec moze nei bedzie tak zle. Ale tez wkurza mnie, ze na jednej stronie pisza, ze moze sie zezlosliwic, a na innej - ze nie ma nic wspolnego z nowotworami - i komu tu wierzyc no! ehhh

 

A mnie jak zlapie dretwienie w nocy (tzn. jak na reku zasne i sie zbudze) to taką mam panike :)))) ruszam tą reką jak opętana zeby jak najszybciej odzyskac czucie, bo nie moge zniesc tego stanu :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

księżniczka, a ile masz lat ? jeszcze przyjdzie na wszystko czas :) za to masz wiecej czasu dla siebie bo mi go czasem brakuje chodzi mi o taki czas ze jestem sama i moge robic co chce :) rzadko sie to zdarza a najczesciej jak mam chwile spokoju to marze o ciszy bo tak mi maluchy czasem daja popalic :).

 

-- 26 mar 2014, 22:21 --

 

nerwa, z tym dretwieniem tez tak mam nienawidze tego ale wiesz to czasem moze byc jakis ucisk na nerw od kregoslupa albo po prostu zle spalas albo brakuje Ci jakis witamin to nic zlego aczkolwiek wiem o co Ci chodzi bo tez tego nie lubie strasznie i tez panikuje jak mi dretwieje reka albo noga to jest takie dziwne uczucie a jak mi zdretwieje lewa to prawa reka ja sobie trzymam albo masuje i jest taka dziwna...jakby nie moja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

księżniczka, ja mam przynajmniej psa... częściowo mam, kilka dni w tygodniu przynajmniej... inne dni jestem sama w domu z babcią, ktora ma 82 lata, sto chorób i słucham tylko o śmierci... i o bólu. I jak tu potem dobrze się czuć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kn24, heheh no dokladnie - jakby taka nie moja reka :) tzn. ja sie tego nie boje, bo ja nie mam tak nagle, tylko zawsz ejak przyleze czy cos - wlasnie w nocy. Wiec spoko. Chociaz czasem mam stresa, ze co jesli tak lezalam pare godzin, nie bylo doplywu krwii i reka obumarla? :P No ale pomacham chwile i zaczynam miec czucie znowu zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od zęba można nawet umrzeć. W rodzinie mojego chłopaka był taki przypadek. Kiedyś miałam fazę, że to coś z zębami, ale mam wszystkie wyleczone, prześwietlone, pouzupełniane po raz kolejny kanały i ufam mojej dentystce, że dobrze to zrobiła. Od miesięcy nic mi się nie dzieje.

 

Co do masowania głowy.. ja mam zwykle uciski, jakby ktoś mi łeb dusił.. czuję je w okolicy czoła lub tyłu głowy oraz szyi.. nie wiem czy od nerwicy czy kręgosłupa. Cholera by to wzięła.

 

nerwa ja już się staram nikomu nie skarżyć. Mój chłopak nawet ma dość, a jest cierpliwy. Wczoraj powiedział, że powinnam sobie kupić kalafior i przeszczepić zamiast mózgu :) Śmieję się z tego do dziś. Co do rumienia pod włosami kiedyś w czasie ataku jak czułam jakby coś mi chodziło pod czaszką ubzdurałam sobie, że to jakaś larwa tasiemca mi chodzi po mózgu :/ Pierwsza pani psychiatra u której byłam opowiadała mi jak to zdarzali jej się pacjenci, których bolały włosy i brwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałam ten wątek o strzelaniu stawów i boreliozie i jestem przerażona. Mi niesamowicie chrupoczą kości. Każdy ruch to strzelanie w stawach kolanowych i biodrach oraz dole kręgosłupa, do tego w mostku i barkach. Jak robię izometrię na kręgosłup to tak mi masakrycznie strzela, że aż strach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

evvelinka, wtedy to już w ogóle, ale czasem bolą i w normalnym kucyku, nie wiem, od czego to zależy xD Najgorzej było, jak miałam koka robionego przez fryzjerkę na tonie lakieru i milionie wsuwek przez dwa dni go miałam xD Ból niesamowity ;o

 

-- 26 mar 2014, 22:43 --

 

Dobranoc, ludzie ;) Jutro mam 10 h wykładów ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o ćwiczenia izometryczne na kręgosłup w stylu opierania głowy o ścianę i napieraniu ciałem żeby ćwiczyć mięśnie przykręgosłupowe co pomaga zapobiegać zwyrodnieniom, skrzywieniom i utrzymać prawidłową postawę. Jest takie jedno ćwiczenie polegające na unoszeniu w górę barków z opuszczonymi wzdłuż ciała rękami albo wysuwaniu głowy do przodu.. słyszę wtedy tylko trzaski. No mi niestety wszystko strzela.. może od braku ruchu jeszcze bardziej. Matko, a jeszcze rok temu byłam taka aktywna i wysportowana :(

 

Sprawy jelitowe? A proszę bardzo.. mam od dwóch dni bolesne wzdęcia, dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×