Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

macieywwa, jego żona jest jeszcze ładniejsza i ma piękne, zadbane ciało więc nie wiem o co mu do cholery chodzi. Jedynym plusem w tej całej chorej sytuacji jest właśnie to, że potwierdza to słuszność mojego wyboru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, tak naprawdę nie wiadomo jak układa się im w małżeństwie, wiesz, może z zewnątrz wszystko wygląda o.k, a za zamkniętymi drzwiami mogą się dziać rożne historie włącznie z dążeniem do rozwodu tak wiec uzbrój sie w cierpliwość ze będziesz dostawała smsy, ewentualnie postrasz go ze smsy wyślesz jego zonie bo to chyba ona powinna byc odbiorca a nie TY..

p.s uwierz mi, wiem jak takie smsy potrafią wkurwiać kiedy człowiek zamknął już pewien rozdział życia..a taka franca sie dobija z nadzieja hooj wie na co..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, logicznie rzecz biorąc, skoro zdecydowali się na dziecko, to chyba nie jest źle.

Groźby nic nie dadzą, bo to już było przerabiane. Tym razem nie będę się do niego odzywać.

 

-- 26 mar 2014, o 16:51 --

 

kurva z żadnym nie udało się rozstać bez smrodu, który ciągnął się po wszystkim ... :pirate: Były, który w grudniu skończył 40 lat, próbował mnie zastraszyć wiadomością, że miał HIV i bał się mi o tym powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, nie mam w zwyczaju utrzymywać kontaktów z byłymi, a już na pewno nie z żonatymi :silence:

 

Mam prostą zasadę - nie wpierdalam się w związki, bo nie chciałabym, żeby ktoś robił to samo mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, dotyczy to nie tylko mężczyzn :) W ogóle najlepszym sprawdzianem charakteru człowieka są trudne sytuacje życiowe.

szkoda tylko ze partnerzy/ki tak rzadko zdają ten sprawdzian a zwłaszcza jeśli chodzi o nas i nasze choroby..

wiesz co, jednak mozna z Toba normalnie porozmawiać bez złośliwości z Twojej strony..musze uciekacprysznic.gif, trzymaj sie i nie odpisuj na sms, uwierz mi po pewnym czasie odpusci :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, jak ktoś jest miły i nie struga cwaniaka, to nie mam powodu być złośliwą ;)

Mam nadzieję, że w końcu odpuści :pirate:

 

Candy14, potrafi kupić starter i pisać z nowego numeru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, pewnie tak było. Na razie nie odpowiadam na jego wiadomości i mam nadzieję, że odpuści. Jeżeli nie, to wtedy będę musiała znowu interweniować u jego żony :? Naprawdę żal mi dziewczyny. Niedawno jej mama zmarła na raka, a tu jeszcze taki mąż ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×