Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

:roll: musze iść na jakieś debilne zebranie pracowników, ciekawe czy o coś mnie zrypią albo zmienią mi coś ( byle mnie nie wyrzucili :D )

ja właśnie wróciłam z takiego. po całym dniu na uczelni jeszcze takie spotkanie. i szef zaczyna od "planujemy redukcję etatów o 15%"

cudownie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, narzekam bo atmosfera w pracy jest gorzej niż ch*jowa i jeszcze idiotka laska jest pupilkiem szefowej... dramat.. siebie warte obie pewnie :P i nie wiem jeszcze czy na mnie narzekać nie będą... ale wstępnie się okaże dziś, jak coś wydymi do mnie tzn. że nie lubią mnie naprawdę tam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie mam lęku we wszystkich sytuacjach społecznych. Najgorsze są te, w których ciąży na mnie presja i chcę dobrze wypaść jak rozmowy kwalifikacyjne, pierwsze spotkania z ludźmi, prezentacje itp. Chciałbym się nie przejmować, ale nie potrafię. Lęk pojawią się sam natychmiastowo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najwazniejsze jest siebie zaakceptowac :)

i mimo że nie jestem dumna ze swojego wyglądu i daleko mi do kobitek z waszych obrazkow to wiem że uroda szczescia nie daje a dazenie za wszelka cene do perfekcji moze nawet to szczescie odbierac

 

-- 26 mar 2014, 18:35 --

 

najwazniejsze jest siebie zaakceptowac :)

i mimo że nie jestem dumna ze swojego wyglądu i daleko mi do kobitek z waszych obrazkow to wiem że uroda szczescia nie daje a dazenie za wszelka cene do perfekcji moze nawet to szczescie odbierac

 

-- 26 mar 2014, 18:36 --

 

KochajacyFacet, chyba za bardzo to wziąłeś do siebie... wystarczy mala zmiana żeby czlowiek czul sie lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×