Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

chocvanilla wiesz choruję na nerwicę lękową staram się z nią walczyć słabo idzie byłam 2 lata samotna od 2 tygodni jestem z chłopakiem na którego czekałam bardzo długo... kiedyś mnie zdradził. Miał przyjechać do mnie na weekend uznał że nie ma czasu bo pracuje a jak się okazało nie pracował ale ał mnóstwo innych spraw. Teraz miał przyjechać jutro, ale mówił na początku że miał mnóstwo długów i że nie przyjedzie teraz mówi że dobrze stoi z pieniedzmi tylko ze ma 2 prace i nie będzie miał jak.... a dzisiaj rano napisał i odezwał się dopiero teraz z wiadomością że nie poszedł do pracy bo był zmęczony i spał cały dzień.... napisałam mu co o tym sądze i nie odpisuje... normalnie wiem że to takie gówniarskie problemy ale jestem cała rozstrzesiona tak mi na nim zależy ale nie wiem czy nie wziełam sobie kolejnego powodu do nerwów.... :(

 

-- 26 mar 2014, 16:11 --

 

Wziełam afobam, ale nie pomaga jestem cała rozstrzesiona i w dodatku nie wiem co mam robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochającyfacet on jest dla mnie więcej niż ideałem... wierze w to że mnie nie zdradzi. Nie bardzo długo czekałam na niego ale tylko się wykańczam... nie wiem co mam myśleć pewnie panikuję. nie wiem nic

 

-- 26 mar 2014, 16:18 --

 

chocovanilla no tak... ale ciagle sie czyms tlumaczy zeby tylko nie przyjechac a mowi ze jest w stanie tyle dla mnie zrobić.... Dzwonie do niego od rana i nie odbiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle że powinnas sobie odpowiedziec na pytanie dlaczego z nim jestes ? jak duzo jestes w stanie zniesc bedac z nim w zwiazku...

z autopsji wiem ze zycie z osoba ktora juz raz zdradzila tylko uprzykrza zycie... co by nie bylo np korek, czy kolejki bedziesz podejrzewac najgorsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, no to pytanie należałoby zadać panu doktorowi, który odmówił przyjęcia do szpitala ;) bo ja realia znam, pracuję /pracowałam?/ w szpitalu i wiem jak to wygląda. Ogólnie tylko sprostuję, że nie robi się już EEG po bezsennej nocy. Pacjent śpi, z tym, że wybudza się go ok. godziny 3-4 nad ranem i dalej nie pozwala się mu spać, bo jakieś tam badania wykazały, że bezsenna noc i wybudzenie o nieludzko wczesnej porze ;) dają taki sam efekt, a męczenie pacjenta całą nocą bezsenną jest męczeniem pacjenta :P8) wiem, że rzeczywistość jeszcze w wielu miejscach wygląda inaczej i każą nie spać w ogóle, ale takie są najnowsze zasady odnośnie EEG po deprywacji snu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chocovanilla, wiem, że wielu szpitalach jeszcze każą nie spać w ogóle. Co kraj to obyczaj. Ja sama jak miałam robione EEG po raz pierwszy dobre 8 lat temu, to kazali mi spać tylko, że mnie obudzili o 4 nad ranem chyba, w innym szpitalu znowu kazali nie spać w ogóle, a w tym do którego starałam się o przyjęcie też wybudzają nad ranem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×