Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

hania33, kochana ja wczoraj wyczułam zgrubienie na mięśniu, ale nie zamierzam się tym przejmować :) i też codziennie dostrzegam guzy itd. Teraz dziecinka mi całą głowę zajmuje, kiedy się w końcu urodzi. :)

 

Nie czytaj o objawach, wujek google zawsze Ci chorobę znajdzie :)

 

Mój główny problem na dziś - nie mogę znaleźć odpowiedniego wymiarami avatara xD :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdzielę.. byłam godzinę na spacerze w lesie i masakra.. znowu czuję napięcie w głowie i szyi :( Od połowy drogi zaczęło się bujanie i chwianie, najgorzej jak wzięłam ręce do tyłu i złączyłam dłonie albo ruszałam głową na bok przechylając ucho do ramienia. A po powrocie do domu jak chwilę posiedziałam przy biurku jest jeszcze gorzej.. czuję taką ciężkość od lędźwi w dół.. jakby mnie coś w dół ściągało. Dzisiaj to już jestem prawie przekonana, że to coś z kręgosłupem zwłaszcza jak się wczoraj naczytałam, że na zwykłym rtg nic nie widać, a potem na rezonansie ludziom wychodzą ogromne przepukliny i zwyrodnienia. A u mnie w lędźwiowym już na rtg widać rotację kręgów i rozszczep.. aż się boję co wyjdzie na rezonansie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

evvelinka, ja tez jakies skolowanie takie mam. Czuje sie jak pijana + otumanienie. A wypilam troche kawy i mnie roztrzesienie dodatkowo zlapalo, tak mi sie rece trzesly, jakbym byla na maksa zdenerwowana - ale zmiezylam puls i cisnienie, i w normie.

Teraz troche przeszlo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miał takie same objawy.. przepraszam was wszystkich dziekuje za słowa otuchy zmieniam foru na SLA bo wiem ze tutaj za duzo nie podziałam.. tym bardziej ze juz wiem co mi jest.. nie palcie trawy, nie bierzcie niczego i dbajcie o siebie keep smailing którego mi zabrakło...

@.@ serio??? Trawa dZiała przeciw rakowi móZgu xd. Ja ja lubie....masskra jak sie źle czuje... Wszystko boli... Klata plecy nogi, kolano, lokiec.... Masakra... Toczeń albo borelioza.

Evvelinka nie slslyszalam żeby niskie ob było zle.... Moje ob12 chyba też normalne....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

księżniczka, norma OB jest do 15, więc spoko :) Ja wiem tyle, że im niższe, tym lepsze :)

 

Kakunia 123, Ja wczoraj długo łaziłam w zimnie po dworze i dziś mi miało głowę rozsadzić, masz dziecko za nie dbanie o zatoki... A jestem po operacji przegrody, bo mnie kilka lat zapalenie męczyło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie znalzalam odpowiedz chyba, na swoje poroblemy z tym oslabieniem po wysilku.

W czasie ataku lęku albo paniki, tak samo jest czesto oslabienie, w miesniach zmecznie (bo caly czas napiete) i takie tam rozne. I w momencie kiedy np. szoruje podloge, potem mam podobny efekt - tez zmeczenie w miesniach, oslabienie. I mi sie to od razu kojarzy z lękiem i paniką i czuje sie beznadziejnie :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aga9115, W czasie ćwiczeń jest spoko zwykle :) Uwielbiam ćwiczyć z MelB, kiedyś ćwiczyłam bardzo dużo, i 90 minut dziennie :) Ale ostatnio mam opory znów... Muszę próbować powoli, zaczną od 10 minut chyba, może nawet dziś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×