Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Kalebx3,

lekarz mi zmienil paro na fluo, moze cos pomoze, dodanie czegos do paro mogloby byc dobrym pomyslem pod warunkiem ze bralbym paro w dawce min. 20 mg co bylo niemozliwe

 

-- 26 mar 2014, 11:59 --

 

mam brac 20mg i liczyc na to ze nie bedzie sennosci jak na paro, a jak bedzie za slabe dzialanie aktywizujace moge dodac do tego albo reboksetyne 2 mg albo Wellbutrin 75mg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, są lekarze, którzy wypiszą lek na życzenie. Jest też kombinowanie leków to na forum od innych użytkowników, więc Dark Knight, jeśli uparłeś się na fluo to spokojnie ją dostaniesz. Może akurat Ci zasmakuje. Nie ma to jak leczyć się samemu, większa satysfakcja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Knight, chyba nie warto, bo tak jak wcześniej wspomniałam wałkujesz ten sam temat w kółko od kilku tygodni, zadajesz te same pytania na każdym lekowym wątku i nic z tego co piszą użytkownicy do Ciebie nie trafia :bezradny:

 

-- 26 mar 2014, o 13:22 --

 

lunatic, dyskusją nazywasz w kółko te same pytania i wałkowanie tematu po raz nie wiem który?

 

-- 26 mar 2014, o 13:23 --

 

zdążyłam się już nauczyć na pamięć pewnych wypowiedzi :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj są tu lepsiejsi wkółkopytacze od Knighta.

Niejaki pan w. zadaje w każdym wątku te same pytania: jak ten lek działa, czy nie ma skutków ubocznych i najlepsze pytanie- czy będę po nim spał jak kamień, chociaż lubię zasypiać nad ranem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3 wybacz ale Twoją opinię o paroksetynie można zignorować bo jak można ocenić działanie leku gdy bierze się go z tak "egzotycznymi" dodatkami. Nie wiesz przecież czy te dodatki nie ratują Cię właśnie przed stanem zombifikacji po paroksetynie. Żeby ocenić lek trzeba by go brać samego przez dłuższy czas. Brałem tak paroksetynę w dawkąch 20-60 mg raz przez 7 miesięcy a drugi przez 5,5 miesiąca i na mnie działał bardzo zombifikująco.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luki_Nerwusik, Niech w końcu przestanie jeździć w środku nocy na parking, a później trolić do popołudnia, to i leki nasenne nie będą potrzebne :P

 

-- 26 mar 2014, o 13:38 --

 

Kalebx3 wybacz ale Twoją opinię o paroksetynie można zignorować bo jak można ocenić działanie leku gdy bierze się go z tak "egzotycznymi" dodatkami. Nie wiesz przecież czy te dodatki nie ratują Cię właśnie przed stanem zombifikacji po paroksetynie. Żeby ocenić lek trzeba by go brać samego przez dłuższy czas.

 

i do tego tak małą dawkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×