Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Kalebx3,

to Ty chyba z lękami nie masz problemów, no nie? skoro masz odwage na takie mixy

 

 

lęki, fobie to moja zakała , ale dzięki lekom jakos pierdzę . Dobrze dobranym lekom w odpowiednich dawkach . A ,że urodziłem się a aptece w dzień św. Łukasza , patrona lekarzy więc testuję różne tego i tamtego ,a co dobre zachowuję i w miarę normalnie wegetuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chociaz z drugiej strony to nie taki mix z kosmosu jak myślałem, właśnie doczytałem ze były prowadzone badania na nim, piszą tez ze podobny profil farmakologiczny do TLPD mozna uzyskac dodając reboksetynę do SSRI

 

-- 25 mar 2014, 22:30 --

 

nawet TLPD z IMAO łączyli u ludzi :shock:

 

-- 25 mar 2014, 22:30 --

 

http://apt.rcpsych.org/content/15/2/90.full

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak pamiętam zero srania , zatwardzenia niefajne . Potem napięcioe mieśniowe i nerwowośc . z czasem te uboki nie były az takie uciążliwe ( do wszystkiego można się przyzwyczaić ) , ale lek mnie z butów wyrywał . Byłby dobrym komponentem do jakiegos zamulaczaćza , przykładowo Ami .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka lat temu jak ją brałem samą miałem zapisane 8mg/dzien (2 tabletki), hardkor był na całego, lek dosłownie siłą wyciągnął mnie z łóżka, ale dawka okazała się przesadzona, z czasem nie potrafiłem sobie poradzic z tym jak sie czulem, doszlo do tego ze alkoholem musialem sie ratowac (w malych ilosciach), tylko to mnie uspokajało a wtedy nic samemu nie kombinowałem z dawkami, brałem jak lekarz zalecił

a teraz do paro od tego samego lekarza mialem juz o wiele mniejsza dawke, 2 albo 4mg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem tylko jak wytlumaczyc sennosc, przez spadek cisnienia? jak ten lek jezeli juz cos to powinien podnosic, ale na ulotce jest dziwna informacja, zeby zachowac ostroznosc u osob z niskim cisnieniem, dziwne, ja mam na ogol niskie i moze mi je jeszcze obnizylo i stad taka sennosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektóre leki mają tzw. Reakcje Paradoksalne i nikt nie wie dlaczego . Nie mierzylem ciśnienie jak brałem ten lek , ale chyba było w normie. Bardzo mnie ciągnęło do fajek po tym leku , a że jestem zaleczonym nikotynistą bardzo tego nie lubialem , bo i 11 w nocy 2 kilometry do knajpy potrafiłem l;ecieć , gdzie sprzedawali fajki na sztuki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3 mi lekarz jakiś czas temu wypisał klomipramine 10 mg jako dodatek do paro na noc...ale nie testowałem tego zestawu...skutki uboczne jakieś dodatkowe sie pojawiają? jakie są plusy i minusy tego połączenia?

 

ja brałem te dwa leki na raz . Jedno co na pewno mogę powiedzieć to zestawik ten podziałał świetnie na zmiejszenie natręctw . Skutki uboczne to ( u mnie ) kapeć w buzi - co ma niewątpliwie wpływ na psucie się zębów ( dopier po kilku dniach stosowania tego MIXU to sie pojawiło) i raczej nic tak istotnego co by mogło zniechęcić . A i to jeszcze ,że wstawałem o godzinie 5 rano z wiekszą ochotą dożycia . W sumie polecam ten zestawik , chociażby przez jakiś czas ( w niskich dawkach ) co by to lepiej sie wzmocnić w walce z natręctwami .

 

-- 26 mar 2014, 11:10 --

 

Kalebx3,

Ty w koncu bierzesz jakis SSRI czy nie?

 

Mooowa . Obudzileś sie wczoraj ;) . Pewnie ,że biorę i to nieprzerwanie od koło 4 lat Paroksetynę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3,

i masz po tej paro takie uczucie jakby zycie toczyło się obok Ciebie a Ty to tylko z boku obserwujesz?

 

Absolutnie nie i nigdy czegos takiego nie miałem , ani po Paro ,a ni po innych SSRI .

Uwierz mi ,że po Paro to ja dopiero wiem ,że żyję . Wniosek z tego prosty każdy ma chyba/ niechyba inaczej po tej grupie leków .

Najgorzej się czułem po neuroleptykach ( oprócz Sulpirydu ) , takie pizd-owate uczucie oszołomienie jakiegoś nieprzyjemnego . Lipa .

Ale SSRI sa dla mnie suoper , szczególnie jak sie do nich coś apetycznego doda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×