Skocz do zawartości
Nerwica.com

Benzodiazepiny - Moja walka z uzależnieniem i odstawieniem


gosia hd

Rekomendowane odpowiedzi

deader, podziwiam Cię za takie długie posty.

Bez przesady, tego po prostu nie dało się bardziej streścić :P

 

Dokładnie, jak ja bym teraz odstawiła klony to psychiatryk murowany. Moje własne lęki by mnie wyżarły do żywej kości...

Ten system jest wprowadzany po to żeby ludze nie doprowadzali się do takiego stanu. A także wywrzeć swego rodzaju presję na ludzi takich jak ty - żeby zaczęli się trochę ogarniać. Jako ostro uzależniona od benzo napewo nie zostaniesz nagle "odcięta" od leków, nikomu nie zależy na tym żeby wysyłać ludzi do psychiatryków tylko żeby cię wyleczyć. De facto ludzie uzależnieni powinni się cieszyć - ja amfetaminę odstawiłem po latach z sukcesem między innymi dlatego że w mojej okolicy w krótkim czasie wyłapano prawie wszytkich dilerów. Nie było skąd wziać towaru = przemęczyłem się ale poszło w odstawkę. Ja jako ćpun jestem WDZIĘCZNY że narkotyki są nielegalne, bo jakby je zalegalizowali to bym się wykończył. No, ale do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scarlett33 Napewno Ci się uda. Liczy się sama chęć zerwania z nałogiem,a Ty już ją masz. Boże jaka ja jestem przeszcześliwa źe mnie już nie będzie dotyczył ten nowy system wypisywania recept i że już nie muszę kombinować i skamleć jak tem pies o wypisanie Alproxu. Fakt co swoje odcierpiałam,a nawet posiwiałam od tego stresu polekowego! Ale co tam włosy to sobie ufarbuję,a najważniejsze to jest to że się zaparłam i o własnych siłach wyszłam z uzależnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scarlett33 Napewno Ci się uda. Liczy się sama chęć zerwania z nałogiem,a Ty już ją masz. Boże jaka ja jestem przeszcześliwa źe mnie już nie będzie dotyczył ten nowy system wypisywania recept i że już nie muszę kombinować i skamleć jak tem pies o wypisanie Alproxu. Fakt co swoje odcierpiałam,a nawet posiwiałam od tego stresu polekowego! Ale co tam włosy to sobie ufarbuję,a najważniejsze to jest to że się zaparłam i o własnych siłach wyszłam z uzależnienia.

Gratuluje. Sam wiem co to znaczy być wolnym od tego cholernego pudełka, które trzeba było nosić przy sobie... ;)

Świat po odstawieniu staje autentycznie lepszy i bardziej kolorowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryfka, serdecznie Ci gratuluję zerwania z benzo, w dodatku o własnych siłach :D jesteś szczęściarą :brawo:

uzytkownik, i oczywiście Tobie również gratuluję :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie w to jeszcze na szczescie nie wpakowalem, chociaz dzisiaj planuje sobie troche tego zażyc jakies cloniki i afobam ale to dopiero pozniej jak wroce z parkingu. Na razie chce sobie z Grzegorzem pogadac, moze mine mi lęk co mnie teraz męczy. Oby wytrzymać do 2 w nocy później juz jakoś zleci. Zawsze sie zastanawiam co jest mocniejsze clon czy afobam. Czy sa tez jeszcze jakies inne leki przeciwlękowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie w to jeszcze na szczescie nie wpakowalem, chociaz dzisiaj planuje sobie troche tego zażyc jakies cloniki i afobam ale to dopiero pozniej jak wroce z parkingu. Na razie chce sobie z Grzegorzem pogadac, moze mine mi lęk co mnie teraz męczy. Oby wytrzymać do 2 w nocy później juz jakoś zleci. Zawsze sie zastanawiam co jest mocniejsze clon czy afobam. Czy sa tez jeszcze jakies inne leki przeciwlękowe?

dobrze piszesz że "jeszcze" się w to nie wpakowałeś. a to na prawdę niedaleka droga...coś o tym wiem...ja bym Ci radziła iść do lekarza,nie tylko benzo działa przeciwlękowo. idz póki czas,póki jeszcze w to nie zabrnąłeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj poszło 8mg Clona. Miałem nie brać, ale i tak muszę czekać na leki. To chyba nic złego? Fajnie mi się po tym pisze.

Chciałbym napisać jakiś artykuł, bo na razie uczę pisać się Wiersze. Kiedyś pisałem teksty piosenek, ale nie miałem zespołu.

Szkoda, bo potrafię śpiewać, bardzo chciałbym śpiewać i pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo na razie uczę pisać się Wiersze. Kiedyś pisałem teksty piosenek, ale nie miałem zespołu.

Szkoda, bo potrafię śpiewać, bardzo chciałbym śpiewać i pisać.

Amun , jak większośc Twoich wierszy jest tak dobra jak ten co przesłałes to chylę czoła , masz w tym kierunku talent , awiem co mowię. Sam pisałem .

Zastanawia mnie tylko , czy jak osiągniesz Trzeżwość czy pisanie wierszy będzie dla Ciebie frajdą , sposobem wyrażenie swoich uczuć etc. U mnie było tak ,że jak skończyłem pić , moja poezja spadła na psy . Po trutkach jakaś większa wrażliwośc czy cóś . Jednak wierzę ,że u Ciebie może byc inaczej . ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie było tak ,że jak skończyłem pić , moja poezja spadła na psy

Ja jak przestałem wciągać krechy to przestałem grać na gitarze, bo moja umiejętność zapierdzielania w tempie strusia pędziwiatra zanikła - ale mimo wszystko wolę być zdrowym nierockmanem niż zaćpanym gitarzystą (dziś pewnie zresztą - martwym) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×