Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

Co do ćwiczeń zaczynam robić drabinę , czyli 4 treningi w tygodniu z czego 1 dzień trenning bardzo ciężki w którym skład wchodzi robienie przez 1 minute swingi 16 kg x 3 powtórzenia , oraz clean press z 16 i 12 kg , wczoraj wyszło na jedno rękę 24 clean pressów :mrgreen: plus dodatkowe ćwiczenia , nastepne treningi to dzień lekki i średni :) zobaczymy co z tego wyniknie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Te treningi są trudne, a ja nie wiem nawet, od czego zacząć, nawet biegać nie potrafię, bo bo kilku sekundach dostaję zadyszki. :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, szczupła jestem, ale już pisałam, że tkanka tłuszczowa odkłada mi się ->brzuch, uda, pośladki przez co te partie dodatkowo robiły się wiotkie. Swoją determinacją i ciężką pracą(chociaż to dla mnie przyjemność) doprowadziłam swoje ciało do takiego stanu w jakim jest teraz, ale wiem, że to jeszcze nie powód do dumy. Myślę, że za rok będę mogła się pochwalić. :smile:

 

-- 25 mar 2014, 19:54 --

 

slow motion, A mi się moja zaczyna podobać :105:

to najważniejsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zaczyna się u mnie mania, bo ogarnął mnie niesamowity zapał do ćwiczeń :D Przedwczoraj i wczoraj brzuch, biceps triceps i klata, po 3 serie z funkcją "nie ma lipy" tj. do załamania mięśniowego. Dzisiaj już tylko brzuch bo mam potworne zakwasy. Niestety spadek formy straszny - kilka miesięcy temu, w szczytowej formie wyciskałem a klatę 60kg z takim samym wysiłkiem jak teraz 45kg :/ Do tego schudłem ciężko zarobione 4kg, a że jestem ektomorfikiem to każdy kg jest dla mnie na wagę złota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×