Skocz do zawartości
Nerwica.com

KW. WALPROINOWY/KW. WALPROINOWY + WALPROINIAN SODU/ WALPROINIAN SODU(Convulex/Depakine Chrono, Depakine Chronosphere, ValproLEK/ Absenor, Convival Chrono, Depakine)


Mizer

Czy kwas walproinowy/walproinian sodu pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy kwas walproinowy/walproinian sodu pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      37
    • Nie
      11
    • Zaszkodził
      18


Rekomendowane odpowiedzi

Wpisanie lewej diagnozy w papiery po to, by pacjent miał refundowane leki - nic nowego. Wielu z lekarzy to praktykuje, ale raczej bardziej ci wyrozumiali, nie popierający warunków refundowania danego leku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie Służba Zdrowia. Dlaczego tylko CHADowcy i osoby z padaczką maja płatne 30 % tylko a ja muszę płacić 100% cholera no. :evil:

 

Przecież kwas walproinowy jest refundowany we wskazaniach: choroby psychiczne i upośledzenia umysłowe. Jest za 0,00zł dla pacjentów psychoatrycznych. Z tymże niektórzy psychiatrzy (Ci obawiający się kontroli) nie uznają zaburzeń osobowości za chorobę psychiczną i piszą, np. w borderline na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elfrid, no na to wygląda. Leczą mnie na nerwice natręctw której może towarzyszyc depresja i własnie towarzyszy ale samej sobie depresji typu skoczę z okna bo coś tam to nie mam.

 

-- 25 mar 2014, 22:06 --

 

ja mam tylko myśli natrętne w wyniku których zyć się odechciewa czyli depresja jakby nie patrzeć nie wystepuje jako oddzielna choroba. w zasadzie gdyby nie natrętne mysli byłabym zdrowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×