Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

Ja w tym roku podwyższam wynik z geografii rozszerzonej. :hide: Rok temu pisałam ją po raz pierwszy (bo wcześniej miałam tylko podstawę, nie wiedzieć po co). Ktoś jeszcze geografia rozszerzona??

 

 

Taka stara, wiecznie poprawiająca, maturzystka ze mnie. :hide:

Edytowane przez SmutnaTęcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, ło jezus,ja już piszę od 2012 i do teraz nie mam wszystkiego ogarniętego tak jak sobie zaplanowałam,matura ma to do siebie że masz 5 szans :D więc bez spiny,a co sobie kto pomyśli na ten temat to już mi zwisa i powiewa

 

-- 24 mar 2014, 22:43 --

 

high, trzymam kciuki za to :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Absinthe, zdawałam pierwotnie w 2011, rok później olałam pierwszą możliwość podwyższenia wyniku, więc chyba jedno podejście mi przepadło. :P Naprawdę mam już tego dosyć - dwa podejścia do poprawy to w sumie wstyd. :hide: Ale co zrobić, skoro wynik mnie nie satysfakcjonuje i w pewnym sensie uniemożliwia cokolwiek? :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Absinthe,

 

uniemożliwia cokolwiek

Ten czynnik to jedyny powód, dla którego poprawiam. Nawet ten brak satysfakcji tak na mnie nie działa. Po prostu, żeby dostać się tam, gdzie chcę, muszę mieć wszystkie matury na poziomie rozszerzonym, w dodatku pozdawane na co najmniej 80%. :bezradny: Każdego roku liczę, że próg nieco opadnie - w końcu otwierają zawsze jakieś nowe kierunki. :mrgreen::lol:

Edytowane przez SmutnaTęcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

carmen.s, nie :lol: Możesz mi wierzyć lub nie, ale są takie kierunki humanistyczne, na które jest po kilkanaście osób na miejsce każdego roku. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×