Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni odcinek TWD na plus. Sporo czasu widać ładne kobiety (policjantka i żołnierka), sporo dużego białego bohatera co zrekompensowało brak dużego czarnego bohatera. Ciekawe, czy ta banda kłusowników to nie jest ta sama, z którą walczył Rick w tym domu kilka odcinków wcześniej. Mam nadzieję, że w Terminus czai się zło choćby na miarę połowy Gubernatorka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie też nowy TWD podszedł. Ciekaw jestem co to za straszliwa sraczka oczekuje na bohaterów w tym Terminus. Ta babka która ich tam przywitała wyglądała tak nienaturalnie przyjaźnie, że stawiam na to, że to jakieś centrum jakiegoś chorego kultu zombiaków albo obóz kanibali :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=oJywqOMgJaY

Nie wygląda na to, żeby czekało ich tam coś dobrego ;D

 

Jedyna scena, która się odnosi do Terminus, to chyba ta ze świecami? Czyli jakiś kult...

 

Rebelia, jeśli przymkniesz oko na okresową głupotę bohaterów i pewien brak logiki, to ogląda się całkiem przyjemnie. Ja się do serialu w końcu przekonałem, nie ma innego o żywych trupach, a bardzo lubię tę tematykę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TWD:

Ten Terminus wydaje się jakiś podejrzany.

Druga sprawa. Nie rozumiem ile razy trzeba ryzykować życiem i doprowadzać do jakiś dramatycznych sytuacji, zamiast po prostu wysmarować się krwią i przejść na spokojnie przez stado umarlaków. Ci bohaterowie są czasem strasznie głupi ;d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×