Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

Nihil6, przede wszystkim satysfakcję, że staje się silniejsza i potrafię zrobić nie 3, a 10 w jednej serii. A do tego mięśnie pracują (rąk, obręczy barkowej, brzucha no i klatki)

 

-- 24 mar 2014, 17:07 --

 

cycki

jak się robi za dużo i długo to mogą się spłaszczyć, ale wszystko też zależy od ustawienia rąk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, No ale po co Ci (jako kobiecie) wypakowane mięśnie rak, obręczy barkowej, brzucha ... itd. ?

 

Wiesz, może i jestem trochę staroświecki, ale imho to taki Dark powinien mieć to przysłowiowe pierdolnięcie (i pewnie ma ;)), coby wyjebać każdemu, który by Cię tam w jakimś stopniu skrzywdził/obraził (albo tą przysłowiową "kosę" pod żebro :D) ;)

 

Ty (jako kobieta ;)) powinnaś być tą śliczną (optymalna figura) i ładnie pachnącą (fryzura, makijaż, kreacja) - i właśnie pod takie priorytety dobierać sobie odpowiedni trening ;)

 

Co z tego, że zrobisz 10 pompek, zamiast 3 ? Chcesz być "silniejsza" ? Po co ? Żeby "pobić" potencjalnego "agresora" ? Nawet gdybyś zrobiła i z 50 pompek, nie byłabyś w stanie obronić się przed randomowym napastnikiem (inna struktura mięśni, mniejsza masa, predyspozycje biologiczne, uwarunkowania psychologiczne itd. itd.), więc imho nie widać większego sensu w Twoim podejściu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, No ale po co Ci (jako kobiecie) wypakowane mięśnie rak, obręczy, barkowej, brzucha ... itd. ?

 

nie ma opcji, żebym miała "wypakowane" (jak to nazwałeś )ręce i inne części ciała. Jestem tylko kobietą i nie posiadam testosteronu. MITEM jest, że trening siłowy spowoduje u kobiet rozrost. To najlepszy trening jeśli chodzi o kształtowanie sylwetki, spalanie tłuszczu i przyrost mięśni- Czyli FIT sylwetkę na jakiej mi zależy.

 

Wiesz, może i jestem trochę staroświecki, ale imho to taki Dark powinien mieć to pierdolnięcie (i pewnie ma ;)), coby wyjebać każdemu, który by Cię w jakimś stopniu skrzywdził (albo tą przysłowiową "kosę" pod żebro :D) ;)

 

M. niczego nie brak ;)

 

Ty (jako kobieta ;)) powinnaś być śliczną (optymalna figura) i ładnie pachnieć - i właśnie pod takie priorytety dobierać sobie odpowiedni trening ;)

 

no i właśnie dążę do optymalnej figury jak i mam dobrany trening po którym widzę efekty.... no i myje się :P

 

Co z tego, że zrobisz 10 pompek, zamiast 3 ? Chcesz być "silniejsza" ? Po co ? Żeby "pobić" potencjalnego "agresora" ? Nawet gdybyś zrobiła i z 50 pompek, nie byłabyś w stanie obronić się przed randomowym napastnikiem (inna struktura mięśni, masa, predyspozycje bilogiczne, uwarunkowania psychologiczne itd. itd.), więc imho nie widzę większego sensu w Twoim podejściu :P

 

zawsze miałam chude ręce (jestem typem sylwetki gruszka) i wręcz gdy trochę schudłam to posądzano mnie o anoreksje mimo, że cały tłuszcz kumulował się w brzuchu, udach, pośladkach. Nigdy nie byłam osobą przy kości, ale teraz sport stał się moją pasją i nie wyobrażam sobie siebie bez np siłowni 4 x w tygodniu :mrgreen:

a chcę byc silniejsza żeby siatki dźwigać. Mamy XXI wiek, więc trzeba sobie jakoś radzić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a chcę byc silniejsza żeby siatki dźwigać. Mamy XXI wiek, więc trzeba sobie jakoś radzić ;)

Spacer farmera :mrgreen:

PS Kocham pompki :105::105:

Ja kocham odwrotne pompki, najlepiej z obciążeniem :105: Tricepsy mnie bolą trzeci dzień już ale o to chodzi :D (+ przypuszczalnie gorsza regeneracja z powodu choróbska)

Jutro może wrócę na siłownie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojarzycie tego 'muzyka' tzn. śpiewaka do kotleta? Przypomniał mi się jak na onyxie spojrzałem co za syf z muzyki Polacy kupują w tym roku :>

http://c.wrzuta.pl/wi18802/86a72ed900235db54c573022/mrozu

Pamiętam jak była chyba wiosna/lato 2009 lub 10 jak machał coś na siłce z kolegą, już chyba się woził lekko wówczas, nie wiem może nawet wtedy leciał na siłce jakiś jego 'hit', ja jakoś w 11' zobaczyłem na tym telewizorku jego gębę w jakimś milion monet czy innym gównie i pomyślałem sobie- 'kurde to nie jest czasem ten goguś z mojego osiedla, przecież suchoklates jeszcze tu nie dawno ćwiczył a teraz w vivie jęczy Oo, kurfa trzeba zmienić siłkę bo jeszcze skończę podobnie' :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie 10 ich, ale to wciaz jakbys nie mial zadnej kobiety w domu bo zadna nie ugotuje, nie posprzata, jeszcze cie wysle do biedry po kurczaka i ryz brazowy i nawet sie nie sprzeciwisz bo dostaniesz dzwignie na staw skokowy albo i gorzej chwyt jadra ;s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, tia dostałeś , kabanosem po głowie :)

 

 

 

Reiben, Przecież zaoferowałam Ci , że ugotuje Ci w fartuszku herbatę i mięso z krowy plus kawior , a Ty z łóżka nie musisz wstawać , dzięki , że mnie tak doceniasz kurde , teraz to bym Ci nawet wody nie podała :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:(

 

Tyrrowi nie dawaj bo on jest świeżym adeptem kulturastyki i szybko mu pójdzie dysproporcja w prawym przedramieniu, mi oczywiście ślij w ciemno co obiektyw uchwycił bo u mnie i tak już gorzej być nie może :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×