Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Ellwe ja mialam 7lat temu ale tez zle nie wspominam....nic nie czulam...itd...nie wiem co ludzie wypisuja....no i do tego jelitka wyszly zdrowe oprocz IBS(jelito drazliwe)wiec git...a teraz znow sie boje((:

 

chociaz kiedys mi gastrolog powiedzial ze jak choruja jelita to hemoglobina jest niska,,,hmmm..niby to ma jakies powiazanie....tym sie pocieszam ze mam wysoka...tzn 14.5...wiec jest ok.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki kochane ja Wam coś powiem. Napisałam do portalu gdzie na listy odpowiadają lekarze z poważnych klinik z zapytaniem o moje bóle pod lewym żebrem. Wyobraźcie sobie że odpisało mi 3 lekarzy psychologów-i każdy to samo. Bóle spowodowane podwyższeniem poziomu hormonu stresu-kortyzolu. Nie tylko psychiatra i leki ale tez psychoanalityk aby przegadać z nim moje problemy, a bóle miną bezpowrotnie. Powiedzcie mi czy nasza choroba jest w stanie aż takie rzeczy robić????? Wiele razy miałam ooogromne bóle w częściach ciała które uważałam są chore-po badaniach bóle zanikały, nie mówię że od razu ale po jakimś czasie. Nie potrafię zrozumieć jak działa nasz mózg. Wiem tylko jedno: MUSZĘ PRZESTAĆ O TYM MYŚLEĆ!!!!!!!! Dlaczego nie możemy wmówic sobie że wygrałyśmy w totka i pieniądze zjawią się na naszych kontach?????? :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera od dzisiaj będę ciągle myślała że wygrałam 20 milionów, Może akurat???? :uklon: A tak to po tym jak przeczytałam odpowiedzi przestało mnie pobolewać(od czasu do czasu jeszcze coś tam czuję), Zaczęłam normalnie jeść. Odstawiłam kawę :why: A ja uwielbiam kawę. Piłam ją litrami. Mąż kupił mi taką bezkofeinową-w sumie w smaku niczym się nie różni. Tylko nie mogę odstawić energetyzerów-1 dziennie malutki musi być :why: Z nimi też będę musiała się pożegnać :why: . No i fajeczki jeszcze ćmię-to będzie najcięższe.

 

aneczkaaaa-zaraz sprawdzę i Ci wyślę

 

-- 24 mar 2014, 16:16 --

 

AbcZdrowie.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

madzia11 o prosze dobrze wiedziec..jak mam klucia raz pod prawym raz pod lewym zebrem....uspokoilas mnie tym co napisalas...;)

 

no i dobre pytanie....trza se wmowic cos pozytywnego:)))

 

Ellwe no tak jest zle wchlanienie a to sie z tym wiaze,,,choroba Crona strsza...tez sie jej boje(((:

mam dobrego gastrologa w polsce...gosciu mega madry..kumaty i do tego przystojny;)i on tylko spoglada na wyniki i odrazu wie...dlatego kolono mi nie chcial nawet robic bo mowil ze jemu wyniki wystrcza ..szczegolnie hemoglobina....no i mial racje bylo czysto dzieki Bogu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz w domu po pracy :-)

Jak widać, u wielu osób wygląda to tak samo - bole, dziwne odczucia znikają po dobrej dla nas diagnozie.

Tyle razy w takich sytuacjach przekonałam się o sile ludzkiej wyobraźni i jej wpływie na to, co czujemy, ze myślałam, ze nic mnie nie zaskoczy.

Ale urojony bol zeba wymiata. Ustal po zrobieniu rentgena i stwierdzeniu, ze nic tam nie ma, a chwile wcześniej nie mogłam go dotknąć.

Jedyne, co przeszło mi bez badań to bol jelit, widocznie to jednak nie była nerwica. Albo uznałam, ze odstawilam kawę, wiec ma przejsc.

 

-- 24 mar 2014, 16:21 --

 

Ale ze mnie dziwoląg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to mysle, ze ogolnie co i raz kazdy ma jakies bole w jelitach, bo to i przemieszcza sie jedzenie i gazy, i ogolnie tam caly czas sie cos dzieje. Tylko normalni w ogole na to nie zwracaja uwagi, a nas zaboli raz, drugi - i juz wkrecanie sie. I potem kazdy dodatkowy bol nakreca wszystko, juz jest skupienie tylko na tym i zaczyna bolec na dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w domu książkę "Potęga podświadomości"-to już druga bo pierwsza została pożyczona i nie oddana, więc kupiliśmy nową. Mam znajomą co miała raka szyjki macicy. Mąż pożyczył jej tą książkę do szpitala. Znajoma jest zdrowa-bardzo chwaliła, że książka dala jej dużo i poukładała w głowie. Moja druga połowa zachęca mnie do jej czytania, ale nie mogę się jakoś przełamać-juz ja kiedyś czytałam-wiem że działa cuda ale jakoś nie mogę. I zrozum tu wariata......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aga9115, jak mialam swedzenia na maksa to duzo o tym czytalam, i ponoć w ciazy to bardzo popularne!!! costam od hormonow czy czegos, w kazdym razie bylo, ze w ciazy to zupelnie normalne.

 

-- 24 mar 2014, 17:46 --

 

i nawet mi znajoma mowila, ze jak byla wciazy to sie drapala jak opętana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie szaleje za oknem pierwsza w tym roku burza. Grzmi, błyska i leje :-)

Mnie też ostatnio ciągle swędzi, głównie szyja, bo poczytałam sobie kiedyś, ze swędzące znamiona to źle, wiec najpierw zaczęłam analizować znamie, a z czasem zaczęło mi się wydawać ze gdzieś w pobliżu mnie swędzi ale nie wiem dokładnie, gdzie.

Inne miejsca tez swędzą, tyle, ze ja nie jestem w ciąży ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe dzięki dziewczyny, uspokoiłyście mnie :):) ale naprawdę już czasami mam takie napady zwędzawki, że ledwo wyrabiam (jak np. teraz).

 

Dzisiaj się okazało, że mam lepsze wyniki krwi, niż poprzednio, co mnie trochę uspokoiło w kwestii moich wszechobecnych nowotworów :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×