Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

eurydyka1, możesz spróbować udać się na wizytę do dra Marcina Zygmuntowicza, przyjmuje w Medicinie przy ul. Rogozińskiego. Nie jest trudno się dostać, nie trzeba długo czekać (na umówienie, co innego - w kolejce). Powiem tak: zależy, co komu, odpowiada. Według mnie z rozmysłem dobiera leki, jest trochę zachowawczy, rozsądny, ale i średnio zaangażowany w los pacjenta, jakoś nie chciał nic zmieniać w moich lekach i w ten sposób ciągle stałam w miejscu.

Wspomniany dr Chmielewski wydaje się być naprawdę zaangażowany i uczciwy. Rzadko kiedy spotyka się tak wyrozumiałego lekarza. Niestety przepisał mi dość dużo ciężkich leków, na które się nie odważyłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej:)

 

No to oragnizujmy się,widze że sobota odpowiada osóbom które odzywały się w wątku.

 

Rozesłałem Pw do zainteresowanych i czekam na propozycje godzin które wam odpowiadają,domyśle sygerowałbym 17,jakieś wspólne piwko/soczek jak ktoś na lekach,pogadać,poznać się:)

 

W każdej chwili można uciec,nie trzeba się przejmować,nikt nikogo nie będzie oceniał tożto sami swoi ;):)

 

 

Byłem na 3 takich spotkaniach i chyba dlatego jestem chętny to organizowac bo zawsze było bardzo miło:)

 

 

:pirate: >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olcha, dzięki wielkie za opinię, każda jest dla mnie b. cenna! :) na razie jestem omówiona do dwóch- a nie, nawet trzech na raz, bo chyba innego sposobu nie ma- muszę po prostu "wybadać" kto jest dla mnie najlepszy i jakie proponuje mi leczenie, bo naprawdę potrzebuję zdecydowanych zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziekuje:)

 

Dla osób których nie było ,frekwencja była dobra,6 osób,gadało się na prawde fajnie,sporo wspólnych tematów,otwarci ludzie.Także jeśli ktoś się bał i nie przyszedł to nie było czego,bo było na prawde fajnie :pirate:

 

Jakbym wiedział że tak będzie luźno i sympatycznie to w ogóle bym się nie stresował a troooszkę się stresowąłem przed tym wszystkim jako pożal się boże organizator:P

 

Musimy to powtórzyć :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×