Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

hobbyturysta masz taki wpierdol kolego , że Ci nogi tyłkiem wyjdą .. Przeczytałam wszystko co żeś napisał i doszłam do wniosku , że masz nierówno pod sufitem ,oraz , że nie masz w sercu Boga. Jedynie co Ci pomoże to modlitwy do Bozi .. oraz to , że czas zacząć się leczyć na chujja , bo na głowie już za późno ... ;) ( oczywiście nie bierz niczego poważnie , bo mam dystans do siebie i się nie gniewam , uśmiałam się , że aż się zakrztusiłam , ale i tak nie masz u mnie szans ) ;*

 

Edit wyciskam 16 kg , na 18 jeszcze nie bardzo ...

 

 

dzień bobry ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trumna, po prostu wpadaj tu częściej. I problem rozwiązany ;) .

 

-- 24 mar 2014, 13:19 --

 

kupmitrumne, no wypraszam sobie! Cała sobota była cieplutka i wszyscy grzecznie biegali z gołymi tyłkami po parku śląskim w cieple :mrgreen: .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

( oczywiście nie bierz niczego poważnie , bo mam dystans do siebie i się nie gniewam , uśmiałam się , że aż się zakrztusiłam , ale i tak nie masz u mnie szans )

A co się miała obrazić ? ;)Trumienka z tych forumowych attention whores, to też uwielbia, gdy się o niej pisze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, Wracacjąc do Twojego "nielubienia bycia w centrum uwagi" :P Przecież dobrze wiesz, że co drugi na tym forum by Ciebie spijał ... :mrgreen: I oczywiście z premedytacją doprowadziłaś do takiego stanu rzeczy ;) Także ten - skończ już z tą swoją hipokryzją i udawaną nieśmiałością ;) "I tak wiemy oboje ..." :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz co ? przecież ja nic nie robię , mam rączki przy sobie :bezradny: w ogóle nie wiem o czym mówisz ... :nono::hide:

 

Nieśmiałość to moje trzecie imię ,na drugie mam Agata , kozaka odgrywam tylko na forum , tak to boje się ludzi bardzo , całymi dniami gibam się na łóżku jakbym miała chorobę sierocą , no ale co zrobisz ? nic nie zrobisz :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×