Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak?


rybor

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chcesz założyć nowy temat to wchodzisz do odpowiedniego działu, np. "Depresja" albo "Zaburzenia osobowości" i w lewym, górnym rogu klikasz przycisk "Nowy temat"- wpisujesz tytuł tematu, treść tematu i klikasz wyślij.

 

Jeśli chcesz w tym samym(już istniejącym) temacie dodać nowy post to wchodzisz w ten temat(klikasz jego tytuł) i na samym dole strony masz pole do wpisania treści posta, następnie klikasz "wyślij" albo używasz przycisku "Odpowiedz"- tam wpisujesz tytuł, treść posta i klikasz "wyślij".

 

Jeśli chcesz w tym samym temacie usunąć swój post(np. zdublowany) to w prawym, dolnym rogu masz ikonkę takiego małego "x"- za jej pomocą możesz usunąć posta przez maksymalnie 15 minut po wysłaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzięki.

 

-- 24 mar 2014, 21:57 --

 

Jeśli chcesz w tym samym temacie usunąć swój post(np. zdublowany) to w prawym, dolnym rogu masz ikonkę takiego małego "x"- za jej pomocą możesz usunąć posta przez maksymalnie 15 minut po wysłaniu.

Nie widzę żadnego "x" . A po drugie, w tym moim temacie to "tochę nasmieciłem" i co nie co bym usunął, ale nie wiem jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki - rzeczywiście "znalazł się" przy nowo napisanym poscie.

 

-- 25 mar 2014, 23:16 --

 

Dzisiejszy post; Myśl 2 - pisany w temacie: Jak żyć z osobą o skrajnych emocjach - po napisaniu i wysłaniu, po pewnym niewielkim czasie zauważyłem, że ten wątek jest "przypisany" do problemów w rodzinie. Czyli tam,gdzie nie miałem go zamiaru umieszczać. Dlaczego tak się stało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja się podłącze pod ten temat, bo świetnie pasuje do mojego problemu (i nie jestem wcale seniorem ;) )

 

 

Jak cytuję się selektywnie na tym forum :?:

 

 

ps. robię tak: zaznaczam tekst, który chcę zacytować i klikam na napis cytowanie selektywne. Jednak po tym manewrze zawsze wyświetla mi się komunikat, zaznacz tekst i sprawdź ponownie. Co ja robię nie tak :?:

 

 

 

Dzisiejszy post; Myśl 2 - pisany w temacie: Jak żyć z osobą o skrajnych emocjach - po napisaniu i wysłaniu, po pewnym niewielkim czasie zauważyłem, że ten wątek jest "przypisany" do problemów w rodzinie. Czyli tam,gdzie nie miałem go zamiaru umieszczać. Dlaczego tak się stało?

 

przeniesiony został, bo pewnie moderator stwierdził, że bardziej pasuje do innego działu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×