Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

a ja sie dzis w nocy obudzilam cala przerazona... czulam sie ze nie jestem soba że jestem samotna i w ogole jakbym stala nad grobem kurcze co jest??? myślałam że świruje chciałam gdzieś uciekać ratować się ale jak jak to tylko głowa?? myślałąm że sfiksowałam... pomęczyłam się z 15 minut po czym przyszła śpiączka i padłam;/ co to ? czy już zwariowałam a może to schizofremia ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, :D

 

platek rozy, normalnie to nie jem. Jem maleńkie porcje, zero chleba zwykłego tylko wafle ryżowe i chrupkie, ale jadłam przez ostatnie dwa dni po całej paczce czipsów xxl, herbatniki i biszkopt. Byłam pewna że utyłam a tu 1kg znów mniej. Fakt że mam w genach chudość a klozapol to mi zaburzył więc po odstawieniu chudnę, ale żeby aż tak....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, moze byc , ale na pewno nie amsz jakisik chorob dziwnych .

 

neon, bo nasilenie objawowo jest moj drogi a pozniej ma byc lepiej . Pisze w ulotce ze moga sie nasilic w poczatkowej fazie brania objawy i mysli samobojcze

 

-- 24 mar 2014, 11:15 --

 

Ja to mam codzien takie mysli :D :D

 

-- 24 mar 2014, 11:18 --

 

Lece Kochani:************ :papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, no to fajnie,bo te nocne seanse juz mi zbrzydły, od kiedy biore lek, codziennie w nocy, około 3 przebubudzam się, zeby posłuchać co moja ciemna strona mocy ma mi ciekawaego do powiedzenia :smile: teraz sie smieje, ale w nocy to wszystko nabiera tak relanych kształtów, że przerazenie bierze.. ten głos ma silna moc przekonywania.

 

platek rozy, Własnie czytałem, no zobaczymy jak to u nas będzie, najwyzej sie rzuci to w cholere.

 

-- 24 mar 2014, 10:22 --

 

platek rozy, :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć. Słuchajcie rano zadzwoniła do mnie Ahma prosiła żebym wezwała pogotowie, bo była sama. Wezwałam. Wzięła jakieś tabletki :( nie mogę się już dodzwonić do niej :(

 

-- 24 mar 2014, 11:15 --

 

czy ktoś z was ma z nią jeszcze kontakt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeśli chodzi o takie lęki nocne czy Wy też tak macie??? ja nie zmieniałam ostatnio lekow tylko dawke zmniejszyłam ponad miesiąc temu... czy to może mieć wpływ??? dodam że ogólnie zasypiając czułam że bedzie źle bo skonczyły mi sie juz dni płodne... czyzby juz pms się zaczynał?? ale tyle dni przed @ ??

 

-- 24 mar 2014, 12:26 --

 

Anel92, ale nałykała się leków bo chciała samobójstwo popełnić??

 

-- 24 mar 2014, 12:27 --

 

czy źle się czuła ??

 

-- 24 mar 2014, 12:28 --

 

nie znam sytuacji ale jak powiedziałaś jaka jest sytuacja jak dzwonilas po pogotowie to pewnie zabrali ją na odtrucie i pewnie na hospitalizacje zeby znalezc przyczyne takiego zachowania i jej pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×